31.08.2026 11:54 · diziliş 4-3-3 — 5-3-2 · seed 704207537
Maçın akışı
Oussama Targhallinesarı kart
1'
⚽
12'
17'
Ricardo Pepisarı kart
⚽
25'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Feyenoord, PSV Eindhoven karşısında 2-0'lık skorla net biçimde kazandı.
Sahanın en iyisi Gjivai Zechiël oldu (8,4); Feyenoord adına en çok o üretti.
İstatistikler
52%Hakimiyet48%
12Şut9
5İsabetli şut1
1,72xG0,18
356Pas352
169İsabetli pas173
8Faul13
1Sarı kart1
123 km/sEn sert şut100 km/s
Oyuncu karneleri
Feyenoord
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Gjivai Zechiël | 8,4 | 1 | 0(1) | 57(26) | 18 | 90 | %55 | |
| 11 | Gonçalo Borges | 7,9 | 2 | 2(1) | 19(8) | 3 | 90 | %83 | |
| 23 | Anis Hadj Moussa | 7,8 | 1 | 3(1) | 13(6) | 8 | 90 | %76 | |
| 4 | Tsuyoshi Watanabe | 7,0 | 0(0) | 20(10) | 18 | 90 | %57 | ||
| 28 | Oussama Targhalline 🟨 | 7,0 | 0(0) | 64(26) | 28 | 90 | %55 | ||
| 19 | Nacho Ferri | 6,9 | 6(0) | 49(27) | 13 | 90 | %67 | ||
| 35 | Mika Mármol | 6,7 | 0(0) | 17(9) | 10 | 90 | %56 | ||
| 14 | Sem Steijn | 6,5 | 0(0) | 62(29) | 7 | 90 | %54 | ||
| 30 | Jordan Lotomba | 6,4 | 0(1) | 12(9) | 6 | 90 | %58 | ||
| 24 | Thijs Kraaijeveld | 6,3 | 0(0) | 7(3) | 7 | 90 | %62 | ||
| 1 | Tjark Ernst | 6,2 | 0(0) | 3(3) | 0 | 90 | %98 | ||
| 26 | Givairo Read | 6,2 | 0(0) | 18(9) | 4 | 90 | %59 | ||
| 34 | Charles Vanhoutte | 6,1 | 0(0) | 4(0) | 2 | 90 | %79 | ||
| 27 | Gaoussou Diarra | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 36 | Jivayno Zinhagel | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 22 | Tobias van den Elshout | 6,0 | 0(0) | 5(2) | 0 | 90 | %83 | ||
| 20 | Mats Deijl | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 90 | %72 | ||
| 16 | Javi López | 6,0 | 0(0) | 5(1) | 0 | 90 | %72 | ||
| 32 | Tijme Wessels | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 37 | Mannou Berger | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 39 | Liam Bossin | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 33 | Florian Kastenmeier | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 49 | Shaqueel van Persie | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 |
PSV Eindhoven
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 | Esmir Bajraktarevic | 7,2 | 1(0) | 19(15) | 8 | 90 | %53 | ||
| 9 | Ricardo Pepi 🟨 | 7,0 | 2(0) | 47(25) | 22 | 90 | %68 | ||
| 21 | Sven Mijnans | 6,8 | 0(0) | 68(25) | 17 | 90 | %53 | ||
| 7 | Ruben van Bommel | 6,8 | 3(0) | 46(22) | 13 | 90 | %63 | ||
| 6 | Ryan Flamingo | 6,7 | 0(0) | 16(10) | 10 | 90 | %83 | ||
| 32 | Matej Kovar | 6,6 | 0(0) | 3(3) | 3 | 90 | %99 | ||
| 10 | Paul Wanner | 6,6 | 1(0) | 41(17) | 11 | 90 | %63 | ||
| 20 | Guus Til | 6,5 | 0(0) | 45(17) | 16 | 90 | %55 | ||
| 17 | Mauro Júnior | 6,3 | 0(0) | 16(8) | 10 | 90 | %82 | ||
| 8 | Sergiño Dest | 6,3 | 0(0) | 8(4) | 7 | 90 | %80 | ||
| 2 | Lutsharel Geertruida | 6,2 | 0(0) | 9(9) | 6 | 90 | %89 | ||
| 3 | Yarek Gasiorowski | 6,1 | 0(0) | 7(2) | 2 | 90 | %82 | ||
| 5 | Ivan Perisic | 6,1 | 2(0) | 12(7) | 1 | 90 | %52 | ||
| 37 | Amir Bouhamdi | 6,0 | 0(0) | 10(7) | 3 | 90 | %51 | ||
| 11 | Isaac Babadi | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 35 | Joël van den Berg | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 1 | Nick Olij | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 51 | Tijn Smolenaars | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 39 | Adamo Nagalo | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 38 | Fabian Merién | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 18 | Filip Kostic | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 4 | Armando Obispo | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 90 | %100 | ||
| 24 | Kodai Sano | 6,0 | 0(0) | 3(1) | 0 | 90 | %90 | ||
| 31 | Noah Fernandez | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 90 | %92 |