18.10.2026 08:38 · diziliş 4-2-3-1 — 4-3-3 · seed 1222291174
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
⚽
31'
Devre arası · 1-0
Rubén Vargassarı kart
51'
58'
Younes Tahasarı kart
60'
⇄
Max Bruns→Wout Weghorsthücum hamlesi
63'
⇄
Ruud Nijstad→Marko Pjacahücum hamlesi
65'
⇄
Aske Adelgaard→Naci Ünüvarhücum hamlesi
69'
⇄
Bart van Rooij→Filip Thorvaldsenhücum hamlesi
⇄
Rubén Vargas→Andrés Castrínskoru koruma
70'
Andrés Castrínsarı kart
72'
73'
⇄
Daouda Weidmann→Gijs Besselinkyorgunluk
⇄
Giorgi Kochorashvili→Nico Guillénsakatlık
76'
⇄
Jon Guridi→Félix Correiayorgunluk
78'
81'
Sondre Ørjasætersarı kart
⇄
Félix Correia→Marcãoskoru koruma
81'
⇄
Manu Bueno→Lucas Stassinyorgunluk
84'
Lucien Agoumésarı kart
85'
⚽
89'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Sevilla FC, FC Twente Enschede karşısında 2-0'lık skorla net biçimde kazandı.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,36 — 0,16; skor Sevilla FC lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
İstatistikler
50%Hakimiyet50%
9Şut14
2İsabetli şut1
0,36xG0,16
333Pas305
166İsabetli pas147
11Faul12
3Sarı kart2
101 km/sEn sert şut100 km/s
Oyuncu karneleri
Sevilla FC
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | Nico Guillén | 7,5 | 1 | 0(1) | 6(2) | 2 | 15 | %70 | |
| 11 | Rubén Vargas 🟨 | 7,2 | 1 | 2(1) | 26(7) | 12 | 65 | %78 | |
| 14 | Youssouf Fofana | 7,2 | 0(0) | 57(29) | 23 | 86 | %76 | ||
| 2 | Juan Iglesias | 6,9 | 0(0) | 18(13) | 7 | 86 | %63 | ||
| 6 | Lucien Agoumé 🟨 | 6,9 | 1(0) | 46(27) | 21 | 86 | %63 | ||
| 18 | Jon Guridi | 6,7 | 1(0) | 59(25) | 12 | 73 | %53 | ||
| 22 | José Ángel Carmona | 6,6 | 0(0) | 15(11) | 0 | 86 | %81 | ||
| 28 | Manu Bueno | 6,3 | 2(0) | 39(22) | 1 | 78 | %49 | ||
| 1 | Odysseas Vlachodimos | 6,3 | 0(0) | 2(1) | 1 | 86 | %99 | ||
| 23 | Marcão | 6,1 | 0(0) | 5(3) | 1 | 10 | %84 | ||
| 12 | Arouna Sangante | 6,1 | 1(0) | 6(2) | 3 | 86 | %66 | ||
| 19 | Lucas Stassin | 6,0 | 0(0) | 4(2) | 0 | 8 | %90 | ||
| 17 | Félix Correia | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 3 | %90 | ||
| 8 | Giorgi Kochorashvili | 6,0 | 2(0) | 37(15) | 4 | 70 | %66 | ||
| 4 | Kike Salas | 6,0 | 0(0) | 3(3) | 0 | 86 | %87 | ||
| 5 | Andrés Castrín 🟨 | 5,6 | 0(0) | 9(4) | 1 | 21 | %86 |
FC Twente Enschede
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | Thomas van den Belt | 7,1 | 2(0) | 35(24) | 14 | 86 | %59 | ||
| 6 | Ramiz Zerrouki | 6,9 | 0(0) | 39(12) | 23 | 86 | %64 | ||
| 42 | Daouda Weidmann | 6,6 | 0(0) | 40(22) | 9 | 68 | %55 | ||
| 7 | Marko Pjaca | 6,5 | 1(0) | 18(12) | 3 | 27 | %65 | ||
| 11 | Daan Rots | 6,3 | 5(1) | 33(10) | 7 | 86 | %79 | ||
| 27 | Sondre Ørjasæter 🟨 | 6,1 | 2(0) | 49(22) | 7 | 86 | %69 | ||
| 9 | Wout Weghorst | 6,1 | 1(0) | 12(8) | 2 | 30 | %61 | ||
| 41 | Gijs Besselink | 6,0 | 0(0) | 7(3) | 1 | 18 | %79 | ||
| 37 | Naci Ünüvar | 6,0 | 2(0) | 3(2) | 0 | 24 | %78 | ||
| 17 | Filip Thorvaldsen | 6,0 | 1(0) | 1(1) | 1 | 22 | %78 | ||
| 43 | Ruud Nijstad | 6,0 | 0(0) | 6(4) | 2 | 59 | %72 | ||
| 29 | Aske Adelgaard | 6,0 | 0(0) | 9(6) | 0 | 62 | %70 | ||
| 16 | Joël Drommel | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 86 | %100 | ||
| 38 | Max Bruns | 5,9 | 0(0) | 9(3) | 0 | 56 | %73 | ||
| 28 | Bart van Rooij | 5,9 | 0(0) | 6(5) | 1 | 64 | %69 | ||
| 19 | Younes Taha 🟨 | 5,5 | 0(0) | 38(13) | 2 | 86 | %57 |