15.10.2026 17:53 · diziliş 4-3-3 — 3-5-2 · seed 3078113363
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
Gustavo Silvasarı kart
0'
4'
⚽
⚽
6'
⚽
8'
⚽
16'
30'
Sorrisosarı kart
⚽
43'
Devre arası · 4-1
Oumar Camarasarı kart
49'
60'
⇄
Pedro Bondo→Georgios Koutsiashücum hamlesi
63'
⇄
Rodrigo Pinheiro→Gil Diashücum hamlesi
Gonçalo Nogueirasarı kart
63'
66'
⇄
Léo Realpe→Roméo Beneyhücum hamlesi
⇄
Oumar Camara→Thiago Balieiroskoru koruma
70'
71'
⇄
Mathis Jangéal→Garciayorgunluk
⇄
Matija Mitrović→Lohann Doucetyorgunluk
73'
74'
⇄
Garcia→Umar Abubakarhücum hamlesi
⇄
Gustavo Silva→Miguel Nóbregaskoru koruma
75'
⇄
Telmo Arcanjo→Ahmed Sidibéskoru koruma
79'
⇄
Óscar Rivas→Francisco Diasyorgunluk
81'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Vitória SC, FC Famalicão karşısında 4-1'lık skorla farklı bir galibiyet aldı. Üstelik maça geriden başlayarak.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,31 — 0,78; skor Vitória SC lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Telmo Arcanjo tek başına 2 gol attı; Vitória SC hücumunun merkezindeydi.
İstatistikler
48%Hakimiyet52%
12Şut12
5İsabetli şut4
1,31xG0,78
318Pas323
159İsabetli pas144
12Faul4
3Sarı kart1
96 km/sEn sert şut94 km/s
Oyuncu karneleri
Vitória SC
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | Telmo Arcanjo | 8,7 | 2 | 2(2) | 20(8) | 2 | 75 | %73 | |
| 16 | Beni Mukendi | 8,2 | 1 | 1(0) | 61(33) | 24 | 87 | %42 | |
| 11 | Gustavo Silva 🟨 | 7,4 | 1 | 5(2) | 25(7) | 11 | 72 | %74 | |
| 7 | Oumar Camara 🟨 | 7,3 | 1 | 1(1) | 16(8) | 7 | 67 | %67 | |
| 23 | Tony Strata | 6,9 | 0(0) | 20(14) | 9 | 87 | %44 | ||
| 48 | Oliwier Zych | 6,8 | 0(0) | 2(1) | 3 | 87 | %100 | ||
| 8 | Gonçalo Nogueira 🟨 | 6,7 | 0(0) | 51(22) | 22 | 87 | %37 | ||
| 2 | Maga | 6,7 | 0(0) | 24(17) | 2 | 87 | %56 | ||
| 6 | Matija Mitrović | 6,5 | 3(0) | 38(17) | 10 | 70 | %53 | ||
| 44 | Lohann Doucet | 6,2 | 0(0) | 6(2) | 4 | 17 | %68 | ||
| 3 | Miguel Nóbrega | 6,2 | 0(0) | 9(6) | 6 | 15 | %67 | ||
| 4 | Óscar Rivas | 6,1 | 0(0) | 10(5) | 2 | 78 | %53 | ||
| 28 | Thiago Balieiro | 6,0 | 0(0) | 8(6) | 1 | 20 | %68 | ||
| 5 | Ahmed Sidibé | 6,0 | 0(0) | 4(2) | 0 | 12 | %81 | ||
| 82 | Francisco Dias | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 1 | 9 | %88 | ||
| 13 | João Mendes | 5,9 | 0(0) | 23(10) | 1 | 87 | %55 |
FC Famalicão
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Óscar Aranda | 8,4 | 1 | 3(2) | 52(21) | 20 | 87 | %47 | |
| 19 | Paulo Moreira | 7,3 | 0(0) | 43(16) | 28 | 87 | %57 | ||
| 17 | Rodrigo Pinheiro | 6,6 | 0(0) | 24(13) | 7 | 61 | %79 | ||
| 8 | Marcos Peña | 6,6 | 0(1) | 44(21) | 8 | 87 | %42 | ||
| 21 | Tamás Szűcs | 6,5 | 0(0) | 42(13) | 14 | 87 | %37 | ||
| 7 | Sorriso 🟨 | 6,4 | 3(0) | 42(19) | 14 | 87 | %45 | ||
| 3 | Léo Realpe | 6,2 | 0(0) | 6(3) | 4 | 63 | %81 | ||
| 70 | Georgios Koutsias | 6,2 | 2(1) | 11(9) | 1 | 29 | %56 | ||
| 25 | Lazar Carević | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 87 | %100 | ||
| 28 | Pedro Bondo | 6,1 | 0(0) | 8(5) | 2 | 58 | %76 | ||
| 24 | Mathis Jangéal | 6,1 | 0(0) | 12(1) | 2 | 69 | %55 | ||
| 18 | Roméo Beney | 6,1 | 0(0) | 7(5) | 1 | 24 | %68 | ||
| 14 | Mathias de Amorim | 6,1 | 1(0) | 9(7) | 2 | 87 | %47 | ||
| 9 | Umar Abubakar | 6,0 | 0(0) | 8(6) | 0 | 16 | %77 | ||
| 23 | Gil Dias | 6,0 | 3(0) | 14(4) | 6 | 27 | %55 | ||
| 2 | Garcia | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 3 | %88 |