02.09.2026 13:43 · diziliş 3-5-2 — 4-2-3-1 · seed 1444290096
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
5'
Bart van Rooijsarı kart
Gustav Isaksensarı kart
30'
45'
Thomas van den Beltsarı kart
Devre arası · 0-0
⇄
Valerio Farcomeni→Bruno Galassiyorgunluk
65'
66'
⇄
Gijs Besselink→Sondre Ørjasæteryorgunluk
69'
⇄
Jordy Bawuah→Younes Tahayorgunluk
⇄
Adrian Przyborek→Tijjani Noslinyorgunluk
71'
72'
⇄
Max Bruns→Krzysztof Kurowskiyorgunluk
75'
⇄
Aske Adelgaard→Guilherme Peixotoyorgunluk
⇄
Reda Belahyane→Albert Gudmundssonyorgunluk
77'
78'
⇄
Daouda Weidmann→Wout Weghorstyorgunluk
⚽
80'
⇄
Andrea Pinamonti→Josip Sutaloskoru koruma
80'
⇄
Gustav Isaksen→Alessio Romagnoliskoru koruma
83'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
SS Lazio, FC Twente Enschede karşısında 1-0'lık skorla tek golle kazandı.
Sahanın en iyisi Gustav Isaksen oldu (8,1); SS Lazio adına en çok o üretti.
İstatistikler
55%Hakimiyet45%
5Şut16
1İsabetli şut1
0,17xG0,12
342Pas231
194İsabetli pas102
9Faul13
1Sarı kart2
102 km/sEn sert şut104 km/s
Oyuncu karneleri
SS Lazio
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 | Gustav Isaksen 🟨 | 8,1 | 1 | 1(1) | 29(20) | 13 | 78 | %75 | |
| 28 | Adrian Przyborek | 7,1 | 0(0) | 43(19) | 20 | 68 | %55 | ||
| 24 | Kenneth Taylor | 7,1 | 2(0) | 59(35) | 12 | 86 | %71 | ||
| 21 | Reda Belahyane | 6,9 | 1(0) | 47(27) | 15 | 73 | %55 | ||
| 25 | Oliver Provstgaard | 6,6 | 0(0) | 18(12) | 2 | 86 | %59 | ||
| 16 | Davide Frattesi | 6,6 | 0(0) | 29(19) | 4 | 86 | %68 | ||
| 17 | Nuno Tavares | 6,5 | 0(0) | 17(11) | 1 | 86 | %82 | ||
| 9 | Andrea Pinamonti | 6,4 | 1(0) | 34(15) | 9 | 76 | %71 | ||
| 14 | Tijjani Noslin | 6,2 | 0(0) | 10(7) | 2 | 18 | %87 | ||
| 71 | Valerio Farcomeni | 6,2 | 0(0) | 21(11) | 0 | 62 | %55 | ||
| 35 | Christos Mandas | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 86 | %100 | ||
| 13 | Alessio Romagnoli | 6,2 | 0(0) | 3(1) | 4 | 8 | %85 | ||
| 5 | Danilho Doekhi | 6,2 | 0(0) | 20(10) | 3 | 86 | %65 | ||
| 3 | Albert Gudmundsson | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 2 | 13 | %87 | ||
| 37 | Josip Sutalo | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 1 | 10 | %81 | ||
| 8 | Bruno Galassi | 6,0 | 0(0) | 8(4) | 0 | 24 | %43 |
FC Twente Enschede
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6 | Ramiz Zerrouki | 6,9 | 0(0) | 21(7) | 28 | 86 | %47 | ||
| 11 | Daan Rots | 6,8 | 4(1) | 40(17) | 14 | 86 | %64 | ||
| 41 | Gijs Besselink | 6,7 | 6(0) | 31(18) | 10 | 63 | %55 | ||
| 43 | Ruud Nijstad | 6,4 | 0(0) | 6(3) | 7 | 86 | %37 | ||
| 27 | Sondre Ørjasæter | 6,3 | 1(0) | 14(5) | 8 | 23 | %75 | ||
| 42 | Daouda Weidmann | 6,2 | 2(0) | 34(13) | 6 | 74 | %45 | ||
| 29 | Aske Adelgaard | 6,1 | 0(0) | 4(3) | 1 | 71 | %49 | ||
| 38 | Max Bruns | 6,1 | 0(0) | 2(2) | 2 | 68 | %52 | ||
| 20 | Thomas van den Belt 🟨 | 6,1 | 0(0) | 27(10) | 18 | 86 | %62 | ||
| 9 | Wout Weghorst | 6,1 | 2(0) | 4(2) | 3 | 13 | %81 | ||
| 19 | Younes Taha | 6,0 | 1(0) | 4(2) | 0 | 20 | %82 | ||
| 24 | Krzysztof Kurowski | 6,0 | 0(0) | 3(3) | 0 | 18 | %71 | ||
| 12 | Guilherme Peixoto | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 15 | %69 | ||
| 28 | Bart van Rooij 🟨 | 5,9 | 0(0) | 11(10) | 6 | 86 | %57 | ||
| 16 | Joël Drommel | 5,9 | 0(0) | 2(0) | 0 | 86 | %100 | ||
| 2 | Jordy Bawuah | 5,8 | 0(0) | 26(6) | 2 | 66 | %52 |