18.10.2026 04:29 · diziliş 4-3-3 — 4-4-2 · seed 2371051909
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
4'
Max Brunssarı kart
⇄
Harvey Elliott→Filip Ugrinicsakatlık
10'
22'
Ramiz Zerroukisarı kart
Devre arası · 0-0
56'
Thomas van den Beltsarı kart
⚽
64'
64'
⇄
Aske Adelgaard→Younes Tahahücum hamlesi
67'
⇄
Max Bruns→Wout Weghorsthücum hamlesi
⇄
Arnaut Danjuma→Pablo Maffeoskoru koruma
70'
70'
⇄
Ruud Nijstad→Marko Pjacahücum hamlesi
⇄
Umar Sadiq→Mouctar Diakhabyskoru koruma
73'
73'
⇄
Bart van Rooij→Naci Ünüvarhücum hamlesi
⇄
Hugo Duro→Dimitri Foulquierskoru koruma
76'
76'
⇄
Daouda Weidmann→Jordy Bawuahyorgunluk
⇄
César Tárrega→Iker Córdobayorgunluk
88'
91'
⚽
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Valencia CF — FC Twente Enschede maçı 1-1 berabere bitti; eşitliği getiren gol 91. dakikada geldi.
Beklenen gol (xG) tablosu 2,26 — 0,52; skor FC Twente Enschede lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Sondre Ørjasæter oldu (7,9); FC Twente Enschede adına en çok o üretti.
Joël Drommel 6 kurtarış yaptı; FC Twente Enschede kalesini ayakta tutan oydu.
İstatistikler
48%Hakimiyet52%
13Şut9
8İsabetli şut3
2,26xG0,52
323Pas348
150İsabetli pas157
11Faul15
0Sarı kart3
108 km/sEn sert şut100 km/s
Oyuncu karneleri
Valencia CF
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 | Pepelu | 7,7 | 1 | 1(0) | 50(18) | 18 | 86 | %94 | |
| 6 | Umar Sadiq | 7,6 | 1 | 1(1) | 15(8) | 3 | 68 | %94 | |
| 7 | Arnaut Danjuma | 7,6 | 7(3) | 47(28) | 17 | 65 | %92 | ||
| 8 | Javi Guerra | 7,4 | 0(0) | 66(23) | 35 | 86 | %74 | ||
| 9 | Hugo Duro | 6,9 | 3(2) | 30(18) | 6 | 70 | %91 | ||
| 23 | Filip Ugrinic | 6,5 | 0(0) | 48(18) | 16 | 77 | %63 | ||
| 1 | Stole Dimitrievski | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 0 | 86 | %99 | ||
| 10 | Harvey Elliott | 6,4 | 0(1) | 8(5) | 4 | 9 | %96 | ||
| 3 | José Copete | 6,2 | 0(0) | 11(8) | 7 | 86 | %77 | ||
| 5 | César Tárrega | 6,2 | 0(0) | 8(5) | 4 | 81 | %55 | ||
| 22 | Arnau Martínez | 6,1 | 0(0) | 10(7) | 2 | 86 | %75 | ||
| 24 | Pablo Maffeo | 6,1 | 0(0) | 15(7) | 1 | 21 | %65 | ||
| 4 | Mouctar Diakhaby | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 18 | %73 | ||
| 36 | Iker Córdoba | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 4 | %92 | ||
| 21 | Jesús Vázquez | 6,0 | 0(0) | 12(2) | 2 | 86 | %72 | ||
| 20 | Dimitri Foulquier | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 15 | %75 |
FC Twente Enschede
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 | Sondre Ørjasæter | 7,9 | 1 | 3(1) | 49(25) | 4 | 86 | %67 | |
| 16 | Joël Drommel | 7,4 | 0(0) | 3(1) | 3 | 86 | %99 | ||
| 43 | Ruud Nijstad | 6,8 | 0(0) | 13(9) | 8 | 65 | %79 | ||
| 42 | Daouda Weidmann | 6,5 | 0(0) | 51(12) | 15 | 70 | %55 | ||
| 9 | Wout Weghorst | 6,4 | 2(2) | 11(8) | 2 | 23 | %61 | ||
| 11 | Daan Rots | 6,3 | 2(0) | 41(19) | 9 | 86 | %90 | ||
| 28 | Bart van Rooij | 6,1 | 0(0) | 8(3) | 2 | 68 | %92 | ||
| 20 | Thomas van den Belt 🟨 | 6,1 | 0(0) | 62(23) | 17 | 86 | %69 | ||
| 29 | Aske Adelgaard | 6,1 | 0(0) | 6(0) | 3 | 60 | %80 | ||
| 7 | Marko Pjaca | 6,1 | 1(0) | 7(6) | 1 | 20 | %78 | ||
| 2 | Jordy Bawuah | 6,1 | 0(0) | 10(7) | 2 | 15 | %74 | ||
| 41 | Gijs Besselink | 6,1 | 0(0) | 27(12) | 4 | 86 | %40 | ||
| 37 | Naci Ünüvar | 6,0 | 1(0) | 2(1) | 0 | 18 | %85 | ||
| 19 | Younes Taha | 5,9 | 0(0) | 8(7) | 0 | 26 | %64 | ||
| 38 | Max Bruns 🟨 | 5,9 | 0(0) | 19(9) | 5 | 63 | %77 | ||
| 6 | Ramiz Zerrouki 🟨 | 5,8 | 0(0) | 31(15) | 3 | 86 | %74 |