02.09.2026 16:05 · diziliş 4-4-2 — 4-2-3-1 · seed 3289945501
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
Kaishu Sanosarı kart
9'
Hyun-seok Hongsarı kart
14'
16'
Ramiz Zerroukisarı kart
⚽
45'
Devre arası · 1-0
52'
Daan Rotssarı kart
60'
⇄
Max Bruns→Sondre Ørjasæterhücum hamlesi
63'
⇄
Ruud Nijstad→Younes Tahahücum hamlesi
63'
Gijs Besselinkkırmızı kart
Anthony Cacisarı kart
65'
66'
⇄
Aske Adelgaard→Wout Weghorsthücum hamlesi
69'
⇄
Bart van Rooij→Marko Pjacahücum hamlesi
⇄
Ransford Königsdörffer→Phillipp Mweneskoru koruma
70'
71'
⇄
Jordy Bawuah→Naci Ünüvaryorgunluk
⇄
Benedict Hollerbach→Danny da Costaskoru koruma
73'
Danny da Costasarı kart
78'
⇄
Hyun-seok Hong→Jae-sung Leeyorgunluk
78'
⇄
Fabio Gruber→Stefan Bellyorgunluk
81'
⚽
82'
Nadiem Amirisarı kart
82'
⇄
Nadiem Amiri→Marco Richteryorgunluk
84'
86'
Younes Tahasarı kart
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
1.FSV Mainz 05, FC Twente Enschede karşısında 2-0'lık skorla net biçimde kazandı.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,58 — 0,00; skor 1.FSV Mainz 05 lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Gijs Besselink 63. dakikada kırmızı kart gördü; FC Twente Enschede maçın kalanını 10 kişi oynadı.
Sahanın en iyisi Stefan Posch oldu (7,9); 1.FSV Mainz 05 adına en çok o üretti.
Sert bir maçtı: 23 faul ve 8 sarı kart çıktı.
İstatistikler
56%Hakimiyet44%
7Şut15
3İsabetli şut0
0,58xG0,00
366Pas280
219İsabetli pas156
14Faul9
5Sarı kart3
102 km/sEn sert şut100 km/s
Oyuncu karneleri
1.FSV Mainz 05
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4 | Stefan Posch | 7,9 | 1 | 0(0) | 29(25) | 2 | 86 | %52 | |
| 11 | Ransford Königsdörffer | 7,6 | 1 | 2(1) | 27(15) | 5 | 65 | %66 | |
| 6 | Kaishu Sano 🟨 | 7,3 | 1 | 0(1) | 32(15) | 6 | 86 | %57 | |
| 13 | Hyun-seok Hong 🟨 | 6,8 | 0(0) | 53(32) | 16 | 73 | %55 | ||
| 48 | Kacper Potulski | 6,7 | 0(0) | 24(18) | 2 | 86 | %68 | ||
| 10 | Nadiem Amiri 🟨 | 6,7 | 1(0) | 56(28) | 23 | 78 | %55 | ||
| 3 | Fabio Gruber | 6,5 | 0(0) | 23(15) | 1 | 76 | %53 | ||
| 19 | Anthony Caci 🟨 | 6,5 | 0(0) | 22(16) | 7 | 86 | %76 | ||
| 17 | Benedict Hollerbach | 6,4 | 4(1) | 27(13) | 5 | 68 | %69 | ||
| 15 | Lennard Maloney | 6,3 | 0(0) | 38(17) | 5 | 86 | %69 | ||
| 7 | Jae-sung Lee | 6,1 | 0(0) | 8(6) | 2 | 13 | %68 | ||
| 22 | Marco Richter | 6,1 | 0(0) | 7(4) | 2 | 7 | %79 | ||
| 2 | Phillipp Mwene | 6,1 | 0(0) | 12(10) | 3 | 21 | %72 | ||
| 27 | Robin Zentner | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 86 | %100 | ||
| 16 | Stefan Bell | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 10 | %91 | ||
| 21 | Danny da Costa 🟨 | 5,6 | 0(0) | 5(2) | 1 | 18 | %79 |
FC Twente Enschede
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | Thomas van den Belt | 7,9 | 1(0) | 24(14) | 33 | 86 | %76 | ||
| 42 | Daouda Weidmann | 6,6 | 2(0) | 39(23) | 8 | 86 | %46 | ||
| 11 | Daan Rots 🟨 | 6,6 | 8(0) | 49(28) | 12 | 86 | %61 | ||
| 27 | Sondre Ørjasæter | 6,5 | 1(0) | 15(9) | 6 | 29 | %61 | ||
| 19 | Younes Taha 🟨 | 6,4 | 2(0) | 16(12) | 3 | 27 | %65 | ||
| 6 | Ramiz Zerrouki 🟨 | 6,4 | 0(0) | 36(18) | 15 | 86 | %73 | ||
| 16 | Joël Drommel | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 86 | %100 | ||
| 28 | Bart van Rooij | 6,1 | 0(0) | 7(5) | 3 | 64 | %73 | ||
| 7 | Marko Pjaca | 6,1 | 0(0) | 6(4) | 1 | 22 | %85 | ||
| 9 | Wout Weghorst | 6,1 | 0(0) | 2(0) | 1 | 24 | %56 | ||
| 38 | Max Bruns | 6,1 | 0(0) | 6(5) | 1 | 57 | %70 | ||
| 37 | Naci Ünüvar | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 19 | %72 | ||
| 43 | Ruud Nijstad | 6,0 | 0(0) | 3(3) | 0 | 59 | %71 | ||
| 29 | Aske Adelgaard | 6,0 | 0(0) | 6(5) | 0 | 62 | %69 | ||
| 2 | Jordy Bawuah | 5,7 | 0(0) | 24(6) | 2 | 67 | %52 | ||
| 41 | Gijs Besselink 🟥 | 5,0 | 1(0) | 45(23) | 10 | 60 | %64 |