18.10.2026 12:53 · diziliş 5-3-2 — 4-4-2 · seed 2257210728
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
6'
Pape Demba Diopsarı kart
⚽
29'
Angel Gomessarı kart
40'
Igor Paixãosarı kart
45'
Devre arası · 1-0
60'
⇄
Ismaël Doukouré→Osohücum hamlesi
63'
⇄
Andrew Omobamidele→Gessime Yassinehücum hamlesi
66'
⇄
Lucas Høgsberg→Conrad Harderhücum hamlesi
69'
⇄
Karim Coulibaly→Sékou Marahücum hamlesi
⇄
Amine Gouiri→Derek Corneliusskoru koruma
70'
71'
Gessime Yassinesarı kart
⇄
Igor Paixão→Ulisses Garciaskoru koruma
73'
⇄
Pierre-Emile Højbjerg→Tochukwu Nnadiyorgunluk
79'
80'
⇄
Dário Essugo→Maxi Oyedeleyorgunluk
80'
Sebastian Nanasisarı kart
82'
⚽
⚽
85'
Bamo Meïtésarı kart
91'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Olympique Marsilya, RC Strasbourg Alsace karşısında 2-1'lık skorla tek golle kazandı. Skoru belirleyen gol 85. dakikada geldi.
Sahanın en iyisi Amine Gouiri oldu (8,4); Olympique Marsilya adına en çok o üretti.
Sert bir maçtı: 28 faul ve 6 sarı kart çıktı.
İstatistikler
45%Hakimiyet55%
8Şut11
4İsabetli şut2
0,73xG0,39
345Pas328
228İsabetli pas192
10Faul18
3Sarı kart3
102 km/sEn sert şut99 km/s
Oyuncu karneleri
Olympique Marsilya
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Amine Gouiri | 8,4 | 1 | 3(1) | 44(26) | 13 | 65 | %79 | |
| 7 | Angel Gomes 🟨 | 7,9 | 1 | 0(1) | 41(24) | 13 | 85 | %71 | |
| 23 | Pierre-Emile Højbjerg | 7,9 | 1 | 1(0) | 64(37) | 14 | 73 | %55 | |
| 14 | Igor Paixão 🟨 | 7,3 | 3(1) | 36(26) | 18 | 67 | %86 | ||
| 21 | Nayef Aguerd | 7,0 | 0(0) | 16(14) | 2 | 85 | %79 | ||
| 27 | Quinten Timber | 7,0 | 1(0) | 49(29) | 13 | 85 | %82 | ||
| 22 | Timothy Weah | 7,0 | 0(0) | 16(13) | 5 | 85 | %90 | ||
| 4 | CJ Egan-Riley | 6,9 | 0(0) | 20(18) | 1 | 85 | %86 | ||
| 33 | Emerson | 6,9 | 0(0) | 17(14) | 7 | 85 | %86 | ||
| 25 | Ulisses Garcia | 6,3 | 0(1) | 7(5) | 2 | 18 | %73 | ||
| 12 | Jeffrey de Lange | 6,3 | 0(0) | 3(3) | 1 | 85 | %100 | ||
| 6 | Tochukwu Nnadi | 6,2 | 0(0) | 9(7) | 3 | 12 | %80 | ||
| 13 | Derek Cornelius | 6,0 | 0(0) | 4(1) | 2 | 20 | %89 | ||
| 18 | Bamo Meïté 🟨 | 5,9 | 0(0) | 19(11) | 1 | 85 | %77 |
RC Strasbourg Alsace
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | Conrad Harder | 7,7 | 1 | 2(1) | 16(9) | 3 | 24 | %72 | |
| 20 | Martial Godo | 7,1 | 5(0) | 45(30) | 13 | 85 | %85 | ||
| 9 | Oso | 6,9 | 0(0) | 17(13) | 5 | 29 | %79 | ||
| 3 | Dário Essugo | 6,9 | 0(0) | 38(18) | 21 | 74 | %55 | ||
| 1 | Filip Jørgensen | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 0 | 85 | %100 | ||
| 23 | Diogo Sousa | 6,5 | 1(0) | 28(17) | 5 | 85 | %64 | ||
| 21 | Pape Demba Diop 🟨 | 6,4 | 0(0) | 55(34) | 12 | 85 | %85 | ||
| 29 | Samir El Mourabet | 6,4 | 0(0) | 36(18) | 7 | 85 | %88 | ||
| 11 | Sebastian Nanasi 🟨 | 6,3 | 3(0) | 47(29) | 5 | 85 | %92 | ||
| 24 | Lucas Høgsberg | 6,2 | 0(0) | 9(5) | 5 | 61 | %72 | ||
| 31 | Karim Coulibaly | 6,2 | 0(0) | 8(3) | 3 | 64 | %69 | ||
| 8 | Maxi Oyedele | 6,0 | 0(0) | 6(4) | 0 | 11 | %95 | ||
| 2 | Andrew Omobamidele | 6,0 | 0(0) | 4(0) | 0 | 59 | %75 | ||
| 14 | Sékou Mara | 5,9 | 0(0) | 2(2) | 0 | 21 | %92 | ||
| 6 | Ismaël Doukouré | 5,9 | 0(0) | 9(3) | 5 | 56 | %77 | ||
| 80 | Gessime Yassine 🟨 | 5,8 | 0(1) | 8(7) | 1 | 26 | %72 |