18.10.2026 11:33 · diziliş 3-5-2 — 4-3-3 · seed 831201701
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
⚽
19'
23'
Pape Gueyesarı kart
Devre arası · 1-0
Guus Tilsarı kart
56'
60'
⇄
Pau Navarro→Ilias Akhomachhücum hamlesi
Kodai Sanosarı kart
62'
⚽
62'
63'
⇄
Santiago Mouriño→Nicolas Pépéhücum hamlesi
65'
⇄
Carlos Romero→Tani Oluwaseyihücum hamlesi
68'
⇄
Renato Veiga→Ayoze Pérezhücum hamlesi
⇄
Ricardo Pepi→Ryan Flamingoskoru koruma
70'
⇄
Ruben van Bommel→Yarek Gasiorowskiskoru koruma
73'
Sven Mijnanssarı kart
76'
⇄
Noah Fernandez→Joël van den Bergyorgunluk
86'
⚽
87'
⇄
Guus Til→Isaac Babadiyorgunluk
90'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
PSV Eindhoven, Villarreal CF karşısında 3-0'lık skorla farklı bir galibiyet aldı.
Beklenen gol (xG) tablosu 1,57 — 0,19; skor PSV Eindhoven lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Guus Til oldu (8,6); PSV Eindhoven adına en çok o üretti.
İstatistikler
46%Hakimiyet54%
11Şut14
7İsabetli şut1
1,57xG0,19
343Pas327
154İsabetli pas173
8Faul14
3Sarı kart1
104 km/sEn sert şut105 km/s
Oyuncu karneleri
PSV Eindhoven
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | Guus Til 🟨 | 8,6 | 1 | 0(2) | 52(26) | 28 | 83 | %54 | |
| 21 | Sven Mijnans 🟨 | 8,3 | 1 | 2(2) | 50(21) | 24 | 86 | %59 | |
| 9 | Ricardo Pepi | 8,2 | 1 | 7(2) | 33(14) | 12 | 66 | %88 | |
| 7 | Ruben van Bommel | 7,7 | 1 | 0(0) | 36(20) | 12 | 69 | %90 | |
| 31 | Noah Fernandez | 6,7 | 1(0) | 20(11) | 10 | 80 | %55 | ||
| 2 | Lutsharel Geertruida | 6,6 | 0(1) | 32(13) | 9 | 86 | %82 | ||
| 17 | Mauro Júnior | 6,5 | 0(0) | 25(13) | 8 | 86 | %97 | ||
| 8 | Sergiño Dest | 6,5 | 0(0) | 14(9) | 2 | 86 | %98 | ||
| 32 | Matej Kovar | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 2 | 86 | %99 | ||
| 24 | Kodai Sano 🟨 | 6,3 | 1(0) | 60(22) | 15 | 86 | %60 | ||
| 6 | Ryan Flamingo | 6,2 | 0(0) | 4(1) | 4 | 20 | %87 | ||
| 10 | Paul Wanner | 6,2 | 0(0) | 10(2) | 4 | 86 | %80 | ||
| 3 | Yarek Gasiorowski | 6,1 | 0(0) | 5(1) | 2 | 17 | %92 | ||
| 11 | Isaac Babadi | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 3 | %86 | ||
| 35 | Joël van den Berg | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 6 | %91 |
Villarreal CF
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | Santi Comesaña | 7,9 | 2(1) | 50(30) | 30 | 86 | %66 | ||
| 9 | Georges Mikautadze | 7,4 | 4(0) | 44(18) | 28 | 86 | %76 | ||
| 24 | Nathan Saliba | 7,1 | 0(0) | 37(22) | 19 | 86 | %85 | ||
| 18 | Pape Gueye 🟨 | 7,1 | 0(0) | 58(22) | 31 | 86 | %99 | ||
| 12 | Renato Veiga | 7,0 | 0(0) | 19(16) | 3 | 65 | %90 | ||
| 1 | Luiz Júnior | 7,0 | 0(0) | 2(1) | 3 | 86 | %98 | ||
| 15 | Santiago Mouriño | 6,6 | 0(0) | 16(11) | 5 | 60 | %93 | ||
| 22 | Ayoze Pérez | 6,5 | 1(0) | 16(10) | 3 | 21 | %69 | ||
| 17 | Tajon Buchanan | 6,4 | 3(0) | 15(8) | 6 | 86 | %95 | ||
| 21 | Tani Oluwaseyi | 6,3 | 2(0) | 15(9) | 5 | 24 | %81 | ||
| 6 | Pau Navarro | 6,1 | 0(0) | 11(7) | 2 | 57 | %77 | ||
| 20 | Carlos Romero | 6,1 | 0(0) | 11(7) | 3 | 62 | %91 | ||
| 19 | Nicolas Pépé | 6,0 | 0(0) | 3(2) | 0 | 26 | %70 | ||
| 11 | Ilias Akhomach | 6,0 | 1(0) | 6(4) | 0 | 29 | %94 | ||
| 10 | Alberto Moleiro | 5,9 | 1(0) | 24(6) | 11 | 86 | %99 |