18.10.2026 08:31 · diziliş 5-3-2 — 4-4-2 · seed 4018983843
Kilitli maç — müdahale edilemez
Maçın akışı
Marc Aguadosarı kart
9'
16'
⚽
⚽
26'
⚽
34'
⇄
Facundo Buonanotte→Thomas Lemarsakatlık
41'
Devre arası · 2-1
60'
⇄
Mees Hilgers→Maxence Riverahücum hamlesi
62'
⇄
Sam Kersten→Marko Farjihücum hamlesi
65'
⇄
Oliver Braude→Lanroy Machinehücum hamlesi
⇄
Buba Sangaré→Bambo Diabyyorgunluk
67'
67'
⇄
Vasilios Zagaritis→Luca Oyenhücum hamlesi
⚽
68'
70'
⇄
Levi Smans→Nolhan Courtensyorgunluk
⇄
Fer Niño→Matia Barzicskoru koruma
70'
⇄
Rubén Sánchez→Germán Valerayorgunluk
77'
⇄
Thomas Lemar→Gonzalo Villaryorgunluk
82'
⚽
86'
Bambo Diabysarı kart
89'
Maç yorumu MAÇIN KENDİ SAYILARINDAN
Elche CF, SC Heerenveen karşısında 4-1'lık skorla farklı bir galibiyet aldı. Üstelik maça geriden başlayarak.
Beklenen gol (xG) tablosu 0,95 — 0,43; skor Elche CF lehine, üretilen pozisyonların söylediğinden daha iyi çıktı.
Sahanın en iyisi Ezequiel Ponce oldu (9,0); Elche CF adına en çok o üretti.
İstatistikler
43%Hakimiyet57%
3Şut17
6İsabetli şut4
0,95xG0,43
302Pas345
175İsabetli pas205
5Faul8
2Sarı kart0
102 km/sEn sert şut98 km/s
Oyuncu karneleri
Elche CF
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | Ezequiel Ponce | 9,0 | 1 | 0(2) | 38(23) | 23 | 88 | %50 | |
| 8 | Marc Aguado 🟨 | 8,3 | 1 | 1(0) | 41(22) | 34 | 88 | %54 | |
| 14 | Fer Niño | 8,2 | 1 | 1(1) | 35(19) | 12 | 68 | %61 | |
| 6 | Roy Revivo | 8,0 | 1 | 0(1) | 19(12) | 4 | 88 | %54 | |
| 11 | Germán Valera | 7,4 | 1 | 1(1) | 3(1) | 0 | 12 | %92 | |
| 2 | Buba Sangaré | 7,2 | 0(0) | 31(20) | 15 | 66 | %55 | ||
| 43 | Alejandro Iturbe | 6,9 | 0(0) | 2(1) | 4 | 88 | %96 | ||
| 3 | Kevin Lomónaco | 6,9 | 0(0) | 15(12) | 5 | 88 | %73 | ||
| 23 | Víctor Chust | 6,8 | 0(0) | 19(15) | 5 | 88 | %64 | ||
| 16 | Martim Neto | 6,8 | 0(1) | 38(16) | 13 | 88 | %49 | ||
| 13 | Rubén Sánchez | 6,5 | 0(0) | 17(11) | 1 | 75 | %55 | ||
| 10 | Facundo Buonanotte | 6,5 | 0(0) | 17(9) | 6 | 38 | %68 | ||
| 15 | Thomas Lemar | 6,4 | 0(0) | 16(8) | 6 | 42 | %55 | ||
| 26 | Matia Barzic | 6,1 | 0(0) | 4(2) | 1 | 19 | %72 | ||
| 12 | Gonzalo Villar | 6,0 | 0(0) | 3(1) | 0 | 8 | %97 | ||
| 4 | Bambo Diaby 🟨 | 5,7 | 0(0) | 4(3) | 3 | 22 | %80 |
SC Heerenveen
| # | Oyuncu | Not | G | A | Şut | Pas | Çal | Dk | Kond |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 | Jacob Trenskow | 8,5 | 1 | 8(2) | 44(25) | 14 | 88 | %54 | |
| 8 | Luuk Brouwers | 7,2 | 1(0) | 35(20) | 24 | 88 | %36 | ||
| 14 | Levi Smans | 7,1 | 0(0) | 35(21) | 15 | 68 | %54 | ||
| 45 | Oliver Braude | 7,0 | 0(0) | 20(15) | 8 | 63 | %68 | ||
| 2 | Mees Hilgers | 6,9 | 0(0) | 14(11) | 4 | 58 | %73 | ||
| 9 | Dylan Vente | 6,8 | 2(0) | 50(25) | 13 | 88 | %52 | ||
| 11 | Luca Oyen | 6,6 | 2(2) | 9(6) | 7 | 22 | %55 | ||
| 10 | Ringo Meerveld | 6,6 | 0(0) | 40(23) | 9 | 88 | %46 | ||
| 4 | Sam Kersten | 6,5 | 0(0) | 12(7) | 9 | 61 | %69 | ||
| 22 | Bernt Klaverboer | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 2 | 88 | %99 | ||
| 21 | Marko Farji | 6,3 | 3(0) | 12(7) | 4 | 27 | %65 | ||
| 29 | Lanroy Machine | 6,3 | 1(0) | 11(9) | 4 | 24 | %63 | ||
| 6 | Dirk Proper | 6,1 | 0(0) | 38(19) | 3 | 88 | %36 | ||
| 36 | Nolhan Courtens | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 2 | 19 | %56 | ||
| 19 | Vasilios Zagaritis | 6,1 | 0(0) | 10(7) | 2 | 66 | %67 | ||
| 7 | Maxence Rivera | 6,0 | 0(0) | 11(8) | 0 | 30 | %74 |