Karakter
Hız56
Güç67
Kontrol58
Vizyon60
Bitiricilik45
Mücadele73
Refleks53
Dayanıklılık60
Sertlik33
Şans26
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (299 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,02
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %86
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
547
Pas
isabet %55 · 1,83 / maç
100
Top çalma
0,33 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
10 / 0🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 19
2.294
Topla buluşma
7,67 / maç
85,0 km
Koşu
0,28 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | MUN 5–0 AA | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 18.10 | FAM 0–0 AA | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 3 | 0,9 | %47 | |||
| 18.10 | AA 0–0 OM | 6,0 | 0(0) | 6(4) | 0 | 0,6 | %70 | |||
| 17.10 | NEW 5–2 AA | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 17.10 | AA 0–1 GS | 6,0 | 0(0) | 10(8) | 0 | 0,9 | %54 | |||
| 17.10 | AA 2–1 FIO | 6,2 | 0(0) | 6(2) | 3 | 0,9 | %72 | |||
| 16.10 | FIO 3–0 AA | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 16.10 | AA 0–2 FUL | 6,1 | 0(0) | 6(4) | 1 | 0,7 | %65 | |||
| 16.10 | BHA 4–0 AA | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 16.10 | AA 1–3 LIV | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 16.10 | AA 1–2 AVL | 6,0 | 0(0) | 4(4) | 0 | 0,6 | %75 | |||
| 15.10 | MUN 0–0 AA | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 |