Karakter
Hız58
Güç87
Kontrol79
Vizyon83
Bitiricilik53
Mücadele81
Refleks94
Dayanıklılık72
Sertlik47
Şans39
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (149 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,53
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
300
Pas
isabet %71 · 2,01 / maç
137
Top çalma
0,92 / maç
330
Kurtarış
2,21 / maç
26 / 4🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 29
5.156
Topla buluşma
34,60 / maç
412,9 km
Koşu
2,77 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | RSO 3–1 B04 | 6,5 | 0(0) | 3(2) | 1 | 2 | 3,2 | %100 | ||
| 02.09 | ATH 0–2 RSO | 6,6 | 0(0) | 4(3) | 2 | 2 | 2,5 | %100 | ||
| 02.09 | OL 0–2 RSO | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 1 | 2 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | RSO 0–1 CHE | 7,2 | 0(0) | 1(1) | 1 | 5 | 2,7 | %100 | ||
| 02.09 | IT 1–0 RSO | 6,5 | 0(0) | 2(1) | 0 | 2 | 2,4 | %100 | ||
| 02.09 | RSO 1–4 SUN | 6,3 | 0(0) | 3(2) | 1 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 02.09 | RSO 2–1 GAE | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 1 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | ON 2–1 RSO | 6,5 | 0(0) | 4(3) | 1 | 2 | 2,8 | %99 | ||
| 02.09 | JUV 2–1 RSO | 6,8 | 0(0) | 3(2) | 2 | 3 | 3,0 | %100 | ||
| 02.09 | OL 1–1 RSO | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,6 | %100 | |||
| 02.09 | RSO 0–0 SCP | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 3,0 | %100 | ||
| 02.09 | RSO 2–2 FCB | 6,2 | 0(0) | 3(2) | 0 | 1 | 3,1 | %100 |