Karakter
Hız60
Güç86
Kontrol85
Vizyon79
Bitiricilik47
Mücadele89
Refleks91
Dayanıklılık69
Sertlik23
Şans20
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (2533 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,52
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
4578
Pas
isabet %70 · 1,81 / maç
2129
Top çalma
0,84 / maç
5383
Kurtarış
2,13 / maç
164 / 26🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 370
72.727
Topla buluşma
28,71 / maç
6.993,9 km
Koşu
2,76 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | BOL 4–5 TS | 6,5 | 0(0) | 3(3) | 0 | 2 | 3,2 | %100 | ||
| 18.10 | BHA 2–1 TS | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | TS 0–0 AVL | 6,5 | 0(0) | 3(3) | 1 | 2 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | TS 2–1 PSV | 6,1 | 0(0) | 2(2) | 1 | 2,7 | %100 | |||
| 18.10 | CV 4–0 TS | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2,4 | %100 | |||
| 18.10 | TS 0–0 P0 | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 2,7 | %100 | |||
| 18.10 | AUG 1–2 TS | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,8 | %99 | ||
| 18.10 | DA 0–2 TS | 7,1 | 0(0) | 5(4) | 0 | 5 | 2,4 | %100 | ||
| 18.10 | TS 2–1 WB | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 1 | 1 | 3,0 | %99 | ||
| 18.10 | TOT 3–2 TS | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,7 | %100 | |||
| 18.10 | TS 0–0 CC | 6,5 | 0(0) | 1(0) | 1 | 2 | 2,6 | %98 | ||
| 18.10 | TS 2–2 OL | 6,5 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2 | 3,0 | %99 |