Karakter
Hız88
Güç90
Kontrol84
Vizyon86
Bitiricilik71
Mücadele93
Refleks82
Dayanıklılık89
Sertlik51
Şans61
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (12 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,28
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %73
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
213
Pas
isabet %66 · 17,75 / maç
41
Top çalma
3,42 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
5 / 2🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 4
861
Topla buluşma
71,75 / maç
43,1 km
Koşu
3,59 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | GS 0–1 RV | 6,9 | 0(0) | 19(14) | 7 | 4,0 | %41 | |||
| 02.09 | BRE 1–0 RV | 6,8 | 0(0) | 31(25) | 9 | 4,0 | %70 | |||
| 02.09 | BOL 2–0 RV | 6,0 | 0(0) | 11(6) | 0 | 3,0 | %75 | |||
| 02.09 | RV 2–1 PAR | 6,1 | 0(0) | 9(5) | 2 | 3,9 | %71 | |||
| 02.09 | RV 0–1 SR | 5,7 | 0(0) | 7(5) | 2 | 3,8 | %70 | |||
| 02.09 | RV 0–0 EVE | 6,4 | 0(0) | 23(15) | 1 | 3,9 | %73 | |||
| 02.09 | CC 0–0 RV | 6,1 | 0(0) | 8(6) | 2 | 3,8 | %67 | |||
| 02.09 | LEC 1–3 RV | 6,1 | 0(0) | 4(2) | 3 | 3,9 | %86 | |||
| 02.09 | CC 2–0 RV | 6,0 | 0(0) | 15(6) | 3 | 2,8 | %86 | |||
| 02.09 | LU 1–2 RV | 6,3 | 0(0) | 15(7) | 6 | 3,6 | %69 | |||
| 02.09 | RV 0–2 RMA | 6,2 | 0(0) | 8(5) | 4 | 2,8 | %80 | |||
| 02.09 | RV 1–2 VEN | 6,8 | 0(0) | 63(44) | 2 | 3,6 | %86 |