Karakter
Hız69
Güç84
Kontrol64
Vizyon69
Bitiricilik53
Mücadele84
Refleks69
Dayanıklılık66
Sertlik20
Şans88
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (303 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,34
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %64
103 km/s
En sert şut
şut 3 (0 isabet)
4122
Pas
isabet %62 · 13,60 / maç
920
Top çalma
3,04 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
41 / 7🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 105
15.037
Topla buluşma
49,63 / maç
904,2 km
Koşu
2,98 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | AV 0–0 WI | 6,8 | 0(0) | 19(15) | 2 | 3,4 | %34 | |||
| 18.10 | FB 2–0 AV | 6,4 | 0(0) | 18(11) | 2 | 2,5 | %78 | |||
| 17.10 | AV 0–0 RS | 6,1 | 0(0) | 12(6) | 2 | 3,5 | %35 | |||
| 17.10 | AV 1–2 ASM | 7,1 | 0(0) | 28(26) | 3 | 2,8 | %69 | |||
| 17.10 | AV 1–0 B04 | 6,1 | 0(0) | 8(3) | 2 | 3,3 | %45 | |||
| 17.10 | AUG 0–0 AV | 6,2 | 0(0) | 10(4) | 3 | 3,6 | %34 | |||
| 17.10 | AV 1–3 LIL | 6,6 | 0(0) | 14(8) | 6 | 2,7 | %66 | |||
| 17.10 | RL 6–2 AV | 6,1 | 0(0) | 3(0) | 1 | 2,6 | %79 | |||
| 17.10 | ASM 4–0 AV | 7,0 | 0(0) | 19(15) | 6 | 3,6 | %46 | |||
| 16.10 | AV 1–2 B04 | 6,4 | 0(0) | 14(8) | 2 | 3,6 | %66 | |||
| 16.10 | VEN 3–3 AV | 6,8 | 0(0) | 13(10) | 4 | 2,8 | %78 | |||
| 16.10 | KON 3–1 AV | 6,2 | 0(0) | 9(6) | 3 | 3,4 | %50 |