Karakter
Hız72
Güç84
Kontrol69
Vizyon73
Bitiricilik57
Mücadele83
Refleks68
Dayanıklılık83
Sertlik41
Şans54
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1703 maç)
3
Gol
0,00 / maç
3
Asist
0,00 / maç
6,29
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %76
107 km/s
En sert şut
şut 24 (24 isabet)
19917
Pas
isabet %63 · 11,70 / maç
4604
Top çalma
2,70 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
480 / 79🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 599
90.318
Topla buluşma
53,03 / maç
4.438,8 km
Koşu
2,61 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | LEC 1–0 JUV | 6,4 | 0(0) | 8(2) | 7 | 3,6 | %55 | |||
| 18.10 | LEC 1–1 C1 | 6,1 | 0(0) | 4(2) | 1 | 0,8 | %89 | |||
| 18.10 | LEC 0–0 BOU | 6,8 | 0(0) | 15(12) | 3 | 3,5 | %75 | |||
| 18.10 | LEC 0–0 FIO | 6,3 | 0(0) | 10(4) | 5 | 3,4 | %79 | |||
| 18.10 | S0 2–3 LEC | 6,8 | 0(0) | 19(15) | 2 | 3,8 | %74 | |||
| 18.10 | OL 2–0 LEC | 6,1 | 0(0) | 8(5) | 2 | 2,5 | %82 | |||
| 18.10 | LEC 0–2 LU | 6,2 | 0(0) | 6(4) | 3 | 2,7 | %73 | |||
| 18.10 | FUL 0–2 LEC | 6,2 | 0(0) | 5(2) | 6 | 3,8 | %37 | |||
| 18.10 | LEC 0–1 LOR | 6,0 | 0(0) | 16(10) | 2 | 2,9 | %68 | |||
| 18.10 | AJA 1–0 LEC | 6,8 | 0(0) | 14(12) | 0 | 2,9 | %87 | |||
| 18.10 | LEC 0–3 RMA | 6,4 | 0(0) | 13(7) | 4 | 2,7 | %78 | |||
| 18.10 | LM 1–1 LEC | 6,2 | 0(0) | 12(8) | 4 | 3,6 | %67 |