T1H
Bambasé Conté #20 On Numara
TSG 1899 Hoffenheim · 23 yaş · 182 cm · sol ayak · piyasa değeri 4,0M€
75
GÜÇ
Karakter
Hız73
Güç64
Kontrol82
Vizyon83
Bitiricilik81
Mücadele68
Refleks72
Dayanıklılık71
Sertlik46
Şans10
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (3897 maç)
30
Gol
0,01 / maç
32
Asist
0,01 / maç
6,09
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %79
123 km/s
En sert şut
şut 1071 (92 isabet)
53981
Pas
isabet %49 · 13,85 / maç
4580
Top çalma
1,18 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
1212 / 183🟨 4🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 1215
174.131
Topla buluşma
44,68 / maç
5.813,0 km
Koşu
1,49 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | T1H 1–1 EVE | 5,9 | 0(0) | 17(6) | 1 | 3,5 | %63 | |||
| 18.10 | BVB 2–0 T1H | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 18.10 | T1H 2–1 LIL | 5,8 | 1(0) | 28(9) | 2 | 3,1 | %55 | |||
| 18.10 | T1H 2–2 OL | 6,1 | 0(0) | 15(6) | 3 | 2,9 | %82 | |||
| 18.10 | FUL 1–0 T1H | 5,9 | 4(0) | 31(11) | 4 | 3,6 | %44 | |||
| 18.10 | T1H 2–2 B04 | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 18.10 | T1H 0–0 OG | 6,1 | 1(0) | 45(18) | 4 | 3,0 | %55 | |||
| 18.10 | RSA 0–1 T1H | 6,2 | 0(0) | 27(21) | 0 | 3,5 | %56 | |||
| 18.10 | AJA 3–0 T1H | 6,4 | 0(0) | 41(24) | 4 | 3,7 | %42 | |||
| 18.10 | T1H 4–2 JUV | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 18.10 | OL 0–2 T1H | 6,2 | 1(0) | 28(10) | 7 | 3,1 | %54 | |||
| 18.10 | SLB 0–1 T1H | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 |