Karakter
Hız60
Güç86
Kontrol82
Vizyon77
Bitiricilik49
Mücadele88
Refleks94
Dayanıklılık66
Sertlik78
Şans28
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (3605 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,48
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
6553
Pas
isabet %70 · 1,82 / maç
3012
Top çalma
0,84 / maç
7445
Kurtarış
2,07 / maç
882 / 149🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 491
108.318
Topla buluşma
30,05 / maç
10.041,1 km
Koşu
2,79 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | T1H 2–1 LIL | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | C1 4–0 LIL | 6,7 | 0(0) | 2(2) | 1 | 3 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | LIL 1–2 FUL | 6,5 | 0(0) | 2(1) | 0 | 2 | 2,7 | %100 | ||
| 18.10 | LIL 3–3 FCB | 6,3 | 0(0) | 6(5) | 2 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | AVL 1–1 LIL | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 3,1 | %98 | |||
| 18.10 | MUN 2–0 LIL | 6,2 | 0(0) | 2(1) | 0 | 1 | 2,7 | %98 | ||
| 18.10 | EB 0–1 LIL | 6,0 | 0(0) | 1(0) | 0 | 3,1 | %99 | |||
| 18.10 | BOU 3–0 LIL | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 2 | 2 | 2,4 | %100 | ||
| 18.10 | MUN 1–0 LIL | 6,3 | 0(0) | 3(2) | 1 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | LIL 2–4 MUN | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | B04 0–0 LIL | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2,5 | %99 | |||
| 18.10 | C1 0–1 LIL | 7,5 | 0(0) | 1(1) | 3 | 6 | 2,6 | %99 |