Karakter
Hız63
Güç81
Kontrol60
Vizyon65
Bitiricilik47
Mücadele80
Refleks61
Dayanıklılık70
Sertlik53
Şans1
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (588 maç)
1
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,27
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %66
102 km/s
En sert şut
şut 5 (2 isabet)
9144
Pas
isabet %59 · 15,55 / maç
1874
Top çalma
3,19 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
435 / 65🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 386
46.175
Topla buluşma
78,53 / maç
1.663,2 km
Koşu
2,83 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ARO 0–0 BM | 6,1 | 0(0) | 16(8) | 2 | 3,2 | %39 | |||
| 18.10 | LOR 1–4 ARO | 5,8 | 0(0) | 19(10) | 3 | 3,4 | %57 | |||
| 18.10 | SCP 2–2 ARO | 5,8 | 0(0) | 16(8) | 1 | 2,6 | %75 | |||
| 18.10 | ALA 4–1 ARO | 6,4 | 0(0) | 14(9) | 2 | 2,7 | %71 | |||
| 18.10 | ARO 1–2 SCP | 6,7 | 0(0) | 21(16) | 2 | 2,5 | %83 | |||
| 18.10 | PSG 2–1 ARO | 6,2 | 0(0) | 18(11) | 1 | 2,7 | %70 | |||
| 18.10 | ARO 1–0 SB2 | 6,3 | 0(0) | 10(4) | 7 | 3,4 | %37 | |||
| 18.10 | PSG 2–0 ARO | 6,3 | 0(0) | 16(8) | 3 | 2,7 | %70 | |||
| 18.10 | PC 1–0 ARO | 6,6 | 0(0) | 19(13) | 1 | 2,3 | %85 | |||
| 18.10 | ARO 0–1 CHE | 6,4 | 0(0) | 14(9) | 1 | 2,4 | %76 | |||
| 17.10 | ARO 1–5 BAR | 6,4 | 0(0) | 18(8) | 7 | 2,7 | %82 | |||
| 17.10 | ARO 0–2 ROM | 6,1 | 0(0) | 12(4) | 2 | 2,5 | %70 |