Karakter
Hız77
Güç80
Kontrol73
Vizyon80
Bitiricilik90
Mücadele64
Refleks75
Dayanıklılık73
Sertlik28
Şans49
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (14 maç)
0
Gol
0,00 / maç
1
Asist
0,07 / maç
6,23
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %79
102 km/s
En sert şut
şut 12 (2 isabet)
96
Pas
isabet %56 · 6,86 / maç
36
Top çalma
2,57 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
2 / 2🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 6
444
Topla buluşma
31,71 / maç
11,2 km
Koşu
0,80 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | NAP 2–3 GET | 6,1 | 0(0) | 5(4) | 2 | 1,2 | %76 | |||
| 02.09 | IS 0–5 GET | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 02.09 | GET 0–1 FCB | 6,1 | 2(0) | 7(2) | 1 | 1,1 | %62 | |||
| 02.09 | AUG 1–1 GET | 6,4 | 1(0) | 6(1) | 8 | 0,6 | %67 | |||
| 02.09 | HAM 3–0 GET | 5,8 | 1(0) | 12(9) | 4 | 1,2 | %63 | |||
| 02.09 | EB 2–3 GET | 7,2 | 1 | 2(0) | 15(11) | 5 | 1,2 | %78 | ||
| 02.09 | GET 1–2 TE | 6,4 | 1(0) | 4(2) | 9 | 0,6 | %91 | |||
| 02.09 | GET 3–2 MCI | 6,0 | 2(0) | 7(2) | 0 | 1,1 | %92 | |||
| 02.09 | GET 2–3 POR | 6,0 | 0(0) | 13(6) | 0 | 1,0 | %68 | |||
| 02.09 | GET 2–5 FIO | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 1,0 | %76 | |||
| 02.09 | CC 1–3 GET | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 02.09 | GET 4–4 NEW | 6,5 | 0(2) | 6(1) | 5 | 1,2 | %63 |