Karakter
Hız50
Güç88
Kontrol80
Vizyon76
Bitiricilik52
Mücadele91
Refleks93
Dayanıklılık64
Sertlik45
Şans51
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (113 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,52
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
196
Pas
isabet %71 · 1,73 / maç
104
Top çalma
0,92 / maç
244
Kurtarış
2,16 / maç
16 / 1🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 22
3.389
Topla buluşma
29,99 / maç
305,6 km
Koşu
2,70 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | SR 1–0 CRY | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,9 | %100 | |||
| 02.09 | RV 0–1 SR | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | SR 1–1 MIL | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | SR 0–3 SLB | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,7 | %98 | |||
| 02.09 | SR 6–0 CV | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | LU 3–1 SR | 7,3 | 0(0) | 5(1) | 3 | 6 | 2,5 | %100 | ||
| 02.09 | SR 0–0 PSV | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2 | 2,5 | %98 | ||
| 02.09 | SR 1–0 SAS | 7,2 | 0(0) | 3(3) | 1 | 5 | 2,9 | %99 | ||
| 02.09 | RMA 3–1 SR | 7,2 | 0(0) | 3(2) | 2 | 5 | 2,5 | %100 | ||
| 02.09 | SR 1–0 VFB | 6,5 | 0(0) | 2(2) | 1 | 2 | 2,6 | %99 | ||
| 02.09 | ROM 1–0 SR | 6,8 | 0(0) | 2(1) | 2 | 3 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | SR 2–6 RMA | 6,8 | 0(0) | 4(3) | 2 | 3 | 3,0 | %100 |