Karakter
Hız42
Güç88
Kontrol75
Vizyon69
Bitiricilik40
Mücadele81
Refleks85
Dayanıklılık60
Sertlik77
Şans42
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (14 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,50
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
23
Pas
isabet %74 · 1,64 / maç
14
Top çalma
1,00 / maç
29
Kurtarış
2,07 / maç
3 / 0🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 2
431
Topla buluşma
30,79 / maç
33,9 km
Koşu
2,42 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | NAP 2–3 GET | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2,8 | %100 | |||
| 02.09 | IS 0–5 GET | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2 | 2,4 | %100 | ||
| 02.09 | GET 0–1 FCB | 6,7 | 0(0) | 1(1) | 1 | 3 | 2,6 | %99 | ||
| 02.09 | AUG 1–1 GET | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2,7 | %99 | |||
| 02.09 | HAM 3–0 GET | 6,3 | 0(0) | 3(2) | 2 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 02.09 | EB 2–3 GET | 6,6 | 0(0) | 4(2) | 1 | 3 | 2,7 | %98 | ||
| 02.09 | GET 1–2 TE | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,5 | %100 | |||
| 02.09 | GET 3–2 MCI | 7,2 | 0(0) | 2(1) | 0 | 5 | 2,5 | %100 | ||
| 02.09 | GET 2–3 POR | 6,7 | 0(0) | 1(1) | 0 | 3 | 2,2 | %96 | ||
| 02.09 | GET 2–5 FIO | 7,0 | 0(0) | 0(0) | 2 | 4 | 2,2 | %100 | ||
| 02.09 | CC 1–3 GET | 6,5 | 0(0) | 2(1) | 4 | 2 | 2,2 | %99 | ||
| 02.09 | GET 4–4 NEW | 7,0 | 0(0) | 4(3) | 2 | 4 | 2,3 | %100 |