Karakter
Hız64
Güç88
Kontrol81
Vizyon81
Bitiricilik47
Mücadele88
Refleks93
Dayanıklılık76
Sertlik71
Şans36
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (123 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,47
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
211
Pas
isabet %72 · 1,72 / maç
135
Top çalma
1,10 / maç
243
Kurtarış
1,98 / maç
29 / 6🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 10
3.565
Topla buluşma
28,98 / maç
342,7 km
Koşu
2,79 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | OL 0–2 RSO | 6,3 | 0(0) | 2(2) | 1 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | GC 0–1 OL | 7,3 | 0(0) | 5(1) | 3 | 5 | 2,7 | %100 | ||
| 02.09 | OL 2–0 T1H | 6,3 | 0(0) | 2(1) | 1 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 02.09 | OL 0–0 SLB | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 1 | 3,0 | %99 | ||
| 02.09 | OL 1–1 AB | 6,7 | 0(0) | 1(0) | 4 | 3 | 2,7 | %99 | ||
| 02.09 | OL 1–1 RSO | 6,9 | 0(0) | 2(2) | 0 | 4 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | BOU 3–1 OL | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2,7 | %100 | |||
| 02.09 | OL 1–0 CC | 6,3 | 0(0) | 1(1) | 1 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | OL 0–0 ATM | 6,9 | 0(0) | 0(0) | 0 | 4 | 3,0 | %100 | ||
| 02.09 | OL 0–1 AVL | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,8 | %99 | |||
| 02.09 | OL 2–1 CRY | 6,7 | 0(0) | 0(0) | 0 | 3 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | SLB 1–1 OL | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2,8 | %100 |