Karakter
Hız79
Güç79
Kontrol73
Vizyon71
Bitiricilik59
Mücadele86
Refleks70
Dayanıklılık80
Sertlik32
Şans1
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1735 maç)
6
Gol
0,00 / maç
3
Asist
0,00 / maç
6,41
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %71
103 km/s
En sert şut
şut 33 (14 isabet)
30342
Pas
isabet %60 · 17,49 / maç
7464
Top çalma
4,30 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
891 / 139🟨 2🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 1348
156.200
Topla buluşma
90,03 / maç
5.732,3 km
Koşu
3,30 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | SR 4–0 LH | 6,3 | 0(0) | 12(6) | 5 | 2,6 | %93 | |||
| 18.10 | LH 0–0 RBL | 6,6 | 0(0) | 14(8) | 8 | 3,6 | %55 | |||
| 18.10 | LH 0–5 B04 | 6,6 | 0(0) | 15(10) | 4 | 2,9 | %85 | |||
| 18.10 | LIV 0–0 LH | 6,4 | 0(0) | 18(10) | 2 | 3,7 | %38 | |||
| 18.10 | LH 0–3 BVB | 6,7 | 0(0) | 27(17) | 6 | 2,6 | %84 | |||
| 18.10 | INT 1–0 LH | 6,5 | 0(0) | 17(11) | 1 | 2,8 | %83 | |||
| 18.10 | LH 0–0 ATM | 6,0 | 0(0) | 23(13) | 3 | 3,7 | %43 | |||
| 18.10 | SR 2–0 LH | 6,1 | 0(0) | 18(7) | 5 | 2,8 | %84 | |||
| 18.10 | LH 0–1 RMA | 6,0 | 0(0) | 9(4) | 10 | 2,7 | %78 | |||
| 18.10 | LH 0–0 EB | 6,1 | 0(0) | 12(5) | 2 | 3,8 | %41 | |||
| 18.10 | LH 1–2 TOU | 5,9 | 0(0) | 18(6) | 4 | 3,9 | %70 | |||
| 18.10 | LH 4–2 OLY | 6,4 | 0(0) | 17(7) | 10 | 3,8 | %88 |