Karakter
Hız70
Güç52
Kontrol69
Vizyon69
Bitiricilik75
Mücadele52
Refleks56
Dayanıklılık64
Sertlik82
Şans29
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (48 maç)
1
Gol
0,02 / maç
1
Asist
0,02 / maç
6,05
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %64
88 km/s
En sert şut
şut 32 (5 isabet)
512
Pas
isabet %51 · 10,67 / maç
23
Top çalma
0,48 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
24 / 6🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 15
2.319
Topla buluşma
48,31 / maç
57,1 km
Koşu
1,19 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | NN 1–1 PAR | 6,3 | 0(1) | 4(2) | 3 | 0,3 | %77 | |||
| 02.09 | CV 0–1 NN | 6,3 | 0(1) | 10(4) | 3 | 0,8 | %79 | |||
| 02.09 | B04 6–0 NN | 4,0 | 0(0) | 3(0) | 0 | 0,3 | %96 | |||
| 02.09 | JUV 3–0 NN | 6,1 | 0(0) | 7(5) | 2 | 1,0 | %55 | |||
| 02.09 | FCB 4–0 NN | 5,9 | 1(0) | 5(4) | 0 | 1,1 | %54 | |||
| 02.09 | RSO 3–0 NN | 6,1 | 0(0) | 12(7) | 1 | 1,3 | %45 | |||
| 02.09 | RMA 3–0 NN | 6,5 | 0(0) | 20(13) | 0 | 1,3 | %47 | |||
| 02.09 | MIL 2–2 NN | 5,9 | 0(0) | 9(2) | 0 | 0,7 | %71 | |||
| 02.09 | T1H 3–1 NN | 6,2 | 1(0) | 15(9) | 0 | 1,3 | %36 | |||
| 02.09 | OL 3–0 NN | 6,0 | 1(0) | 2(2) | 0 | 1,0 | %43 | |||
| 02.09 | CRY 0–0 NN | 6,1 | 0(0) | 7(3) | 2 | 0,7 | %61 | |||
| 02.09 | MCI 0–0 NN | 6,0 | 0(0) | 8(3) | 0 | 0,6 | %72 |