ARO
Espen van Ee #6 Merkez Orta Saha
FC Arouca · 23 yaş · 183 cm · sağ ayak · piyasa değeri 1,2M€
68
GÜÇ
Karakter
Hız66
Güç68
Kontrol75
Vizyon70
Bitiricilik60
Mücadele71
Refleks61
Dayanıklılık71
Sertlik41
Şans22
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (589 maç)
13
Gol
0,02 / maç
10
Asist
0,02 / maç
6,40
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %53
99 km/s
En sert şut
şut 378 (30 isabet)
22586
Pas
isabet %46 · 38,35 / maç
4690
Top çalma
7,96 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
677 / 88🟨 4🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 787
114.387
Topla buluşma
194,21 / maç
1.965,3 km
Koşu
3,34 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ARO 0–1 TOT | 5,5 | 0(0) | 38(14) | 3 | 3,0 | %55 | |||
| 18.10 | ARO 0–0 BM | 7,0 | 1(1) | 35(22) | 12 | 3,2 | %43 | |||
| 18.10 | LOR 1–4 ARO | 6,3 | 1(0) | 56(24) | 14 | 3,4 | %51 | |||
| 18.10 | SCP 2–2 ARO | 5,8 | 0(0) | 35(15) | 5 | 3,7 | %35 | |||
| 18.10 | ALA 4–1 ARO | 6,5 | 2(0) | 39(21) | 5 | 3,4 | %50 | |||
| 18.10 | ARO 1–2 SCP | 6,9 | 0(0) | 47(22) | 17 | 3,6 | %55 | |||
| 18.10 | PSG 2–1 ARO | 6,0 | 0(0) | 41(10) | 9 | 3,3 | %55 | |||
| 18.10 | ARO 1–0 SB2 | 6,1 | 1(0) | 36(15) | 10 | 3,2 | %52 | |||
| 18.10 | PSG 2–0 ARO | 6,2 | 1(0) | 58(23) | 4 | 3,7 | %36 | |||
| 18.10 | PC 1–0 ARO | 6,3 | 1(0) | 38(22) | 2 | 3,5 | %35 | |||
| 18.10 | ARO 0–1 CHE | 6,2 | 0(0) | 36(16) | 4 | 3,5 | %47 | |||
| 17.10 | ARO 1–5 BAR | 7,0 | 1 | 1(0) | 49(25) | 4 | 3,6 | %55 |