GV
Facundo Cáseres #5 Merkez Orta Saha
Gil Vicente FC · 25 yaş · 178 cm · sağ ayak · piyasa değeri 2,5M€
74
GÜÇ
Karakter
Hız76
Güç71
Kontrol76
Vizyon76
Bitiricilik66
Mücadele76
Refleks70
Dayanıklılık81
Sertlik73
Şans41
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (581 maç)
18
Gol
0,03 / maç
8
Asist
0,01 / maç
6,69
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %57
101 km/s
En sert şut
şut 410 (53 isabet)
25860
Pas
isabet %48 · 44,51 / maç
9017
Top çalma
15,52 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
1250 / 176🟨 8🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 808
155.758
Topla buluşma
268,09 / maç
2.145,8 km
Koşu
3,69 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | GV 0–2 MCI | 6,6 | 1(0) | 42(22) | 8 | 3,8 | %54 | |||
| 18.10 | 0E 3–0 GV | 7,3 | 2(0) | 60(16) | 35 | 3,9 | %41 | |||
| 18.10 | AA 2–1 GV | 7,1 | 1(0) | 42(29) | 21 | 3,9 | %36 | |||
| 17.10 | LH 2–2 GV | 6,5 | 0(2) | 61(23) | 17 | 3,7 | %68 | |||
| 17.10 | GV 0–4 SUN | 6,8 | 0(0) | 27(16) | 17 | 4,1 | %49 | |||
| 17.10 | GV 1–2 GC | 6,7 | 1(0) | 58(30) | 19 | 4,0 | %60 | |||
| 17.10 | GV 1–2 AJA | 6,6 | 0(0) | 21(10) | 14 | 3,7 | %76 | |||
| 17.10 | MUN 1–0 GV | 5,9 | 0(0) | 52(25) | 7 | 3,6 | %57 | |||
| 17.10 | GV 1–0 MCI | 6,1 | 0(0) | 16(5) | 20 | 3,6 | %54 | |||
| 17.10 | GV 2–1 ASM | 6,8 | 0(0) | 41(14) | 21 | 3,8 | %47 | |||
| 16.10 | GV 1–2 MCI | 7,0 | 0(1) | 50(29) | 11 | 4,0 | %57 | |||
| 16.10 | GV 0–0 MCI | 6,7 | 1(0) | 72(24) | 26 | 3,7 | %45 |