Karakter
Hız58
Güç83
Kontrol71
Vizyon72
Bitiricilik47
Mücadele76
Refleks91
Dayanıklılık65
Sertlik78
Şans54
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1669 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,63
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
3752
Pas
isabet %66 · 2,25 / maç
1879
Top çalma
1,13 / maç
4561
Kurtarış
2,73 / maç
553 / 75🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 306
61.321
Topla buluşma
36,74 / maç
4.590,2 km
Koşu
2,75 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | CRY 2–2 NN | 6,7 | 0(0) | 0(0) | 2 | 3 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | VEN 1–0 NN | 6,2 | 0(0) | 2(1) | 0 | 1 | 2,3 | %99 | ||
| 18.10 | NN 1–1 RSO | 7,8 | 0(0) | 5(1) | 3 | 7 | 2,9 | %97 | ||
| 18.10 | SUN 2–0 NN | 7,0 | 0(0) | 3(1) | 1 | 4 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | NN 0–0 SLB | 6,8 | 0(0) | 2(1) | 4 | 3 | 2,7 | %97 | ||
| 18.10 | MIL 0–0 NN | 6,6 | 0(0) | 2(0) | 2 | 4 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | BJK 3–1 NN | 6,5 | 0(0) | 3(1) | 1 | 2 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | SAS 3–0 NN | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | JUV 3–0 NN | 6,7 | 0(0) | 3(2) | 1 | 3 | 2,5 | %99 | ||
| 18.10 | NN 0–1 T1H | 6,5 | 0(0) | 3(2) | 1 | 2 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | NN 1–0 GRO | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,8 | %99 | |||
| 18.10 | NN 2–5 FRE | 6,7 | 0(0) | 5(5) | 1 | 3 | 2,7 | %100 |