ARO
Ignacio de Arruabarrena #12 Kaleci
FC Arouca · 29 yaş · 185 cm · sağ ayak · piyasa değeri 1,0M€
62
GÜÇ
Karakter
Hız53
Güç78
Kontrol66
Vizyon64
Bitiricilik38
Mücadele73
Refleks75
Dayanıklılık54
Sertlik33
Şans50
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (589 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,64
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
1479
Pas
isabet %65 · 2,51 / maç
583
Top çalma
0,99 / maç
1583
Kurtarış
2,69 / maç
72 / 11🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 116
20.484
Topla buluşma
34,78 / maç
1.573,5 km
Koşu
2,67 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ARO 0–1 TOT | 7,1 | 0(0) | 1(0) | 3 | 4 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | ARO 0–0 BM | 6,2 | 0(0) | 2(0) | 0 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | LOR 1–4 ARO | 6,9 | 0(0) | 3(2) | 0 | 4 | 2,5 | %99 | ||
| 18.10 | SCP 2–2 ARO | 6,8 | 0(0) | 9(4) | 1 | 3 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | ALA 4–1 ARO | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | ARO 1–2 SCP | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2 | 2,8 | %99 | ||
| 18.10 | PSG 2–1 ARO | 6,8 | 0(0) | 2(1) | 2 | 3 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | ARO 1–0 SB2 | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,5 | %99 | ||
| 18.10 | PSG 2–0 ARO | 6,7 | 0(0) | 3(1) | 0 | 3 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | PC 1–0 ARO | 6,2 | 0(0) | 2(1) | 2 | 1 | 2,7 | %98 | ||
| 18.10 | ARO 0–1 CHE | 6,3 | 0(0) | 3(3) | 2 | 1 | 2,8 | %98 | ||
| 17.10 | ARO 1–5 BAR | 7,7 | 0(0) | 4(1) | 2 | 7 | 2,9 | %100 |