CL
Ismaël Baouf #4 Stoper
SC Cambuur Leeuwarden · 19 yaş · 183 cm · sağ ayak · piyasa değeri 3,0M€
71
GÜÇ
Karakter
Hız58
Güç88
Kontrol66
Vizyon71
Bitiricilik57
Mücadele84
Refleks63
Dayanıklılık59
Sertlik29
Şans26
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (300 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,21
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %63
105 km/s
En sert şut
şut 5 (1 isabet)
3426
Pas
isabet %61 · 11,42 / maç
594
Top çalma
1,98 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
46 / 10🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 98
12.402
Topla buluşma
41,34 / maç
790,4 km
Koşu
2,63 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | CL 0–5 RS | 6,0 | 0(0) | 12(6) | 0 | 2,4 | %69 | |||
| 18.10 | FUL 5–1 CL | 6,1 | 0(0) | 10(5) | 1 | 2,3 | %79 | |||
| 18.10 | CL 2–2 AA | 6,0 | 0(0) | 9(5) | 0 | 2,7 | %65 | |||
| 18.10 | CL 1–2 BHA | 6,2 | 0(0) | 9(7) | 3 | 2,5 | %68 | |||
| 18.10 | CL 0–0 T1H | 6,7 | 0(0) | 14(12) | 0 | 2,6 | %52 | |||
| 18.10 | CL 0–2 RMA | 6,5 | 0(0) | 16(11) | 1 | 2,5 | %64 | |||
| 17.10 | CL 1–2 NAP | 6,0 | 0(0) | 12(6) | 0 | 2,4 | %71 | |||
| 17.10 | SAS 0–0 CL | 6,6 | 0(0) | 14(10) | 1 | 2,7 | %45 | |||
| 17.10 | CC 2–0 CL | 6,6 | 0(0) | 13(10) | 1 | 2,6 | %74 | |||
| 17.10 | CL 1–1 ALA | 6,1 | 0(0) | 11(7) | 1 | 3,0 | %48 | |||
| 17.10 | AB 2–0 CL | 6,9 | 0(0) | 17(13) | 5 | 3,2 | %65 | |||
| 17.10 | AJA 2–0 CL | 5,8 | 0(1) | 15(3) | 3 | 2,2 | %87 |