Karakter
Hız61
Güç96
Kontrol78
Vizyon75
Bitiricilik61
Mücadele90
Refleks77
Dayanıklılık68
Sertlik38
Şans63
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1687 maç)
0
Gol
0,00 / maç
2
Asist
0,00 / maç
6,24
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %67
109 km/s
En sert şut
şut 14 (3 isabet)
19109
Pas
isabet %64 · 11,33 / maç
3850
Top çalma
2,28 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
411 / 57🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 461
70.804
Topla buluşma
41,97 / maç
4.793,6 km
Koşu
2,84 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | MON 5–3 VAL | 6,5 | 0(0) | 16(9) | 5 | 2,5 | %95 | |||
| 18.10 | MON 0–1 LIL | 6,2 | 0(0) | 14(7) | 3 | 3,0 | %52 | |||
| 18.10 | RSA 4–2 MON | 6,0 | 0(0) | 10(6) | 0 | 2,5 | %73 | |||
| 18.10 | MON 1–2 FUL | 6,1 | 0(0) | 12(10) | 1 | 2,4 | %77 | |||
| 18.10 | MON 0–0 C1 | 6,1 | 0(0) | 7(5) | 2 | 2,8 | %55 | |||
| 18.10 | OLY 2–3 MON | 6,2 | 0(0) | 6(1) | 4 | 3,3 | %55 | |||
| 18.10 | AME 1–0 MON | 6,8 | 0(0) | 19(13) | 7 | 2,9 | %62 | |||
| 18.10 | POR 2–1 MON | 6,2 | 0(0) | 16(7) | 3 | 3,3 | %62 | |||
| 18.10 | MON 1–2 SR | 6,0 | 0(0) | 7(3) | 0 | 2,2 | %94 | |||
| 18.10 | EVE 0–0 MON | 6,1 | 0(0) | 5(3) | 1 | 2,8 | %51 | |||
| 18.10 | MON 2–2 EB | 5,7 | 0(0) | 9(6) | 3 | 2,2 | %95 | |||
| 18.10 | HC 0–0 MON | 6,3 | 0(0) | 14(8) | 1 | 2,9 | %47 |