Karakter
Hız62
Güç84
Kontrol74
Vizyon72
Bitiricilik37
Mücadele86
Refleks94
Dayanıklılık77
Sertlik80
Şans76
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (14 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,78
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
27
Pas
isabet %56 · 1,93 / maç
19
Top çalma
1,36 / maç
47
Kurtarış
3,36 / maç
3 / 1🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 1
495
Topla buluşma
35,36 / maç
37,0 km
Koşu
2,65 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | AA 2–3 PAO | 7,4 | 0(0) | 2(1) | 1 | 6 | 2,7 | %100 | ||
| 02.09 | AA 0–0 PSG | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,9 | %100 | |||
| 02.09 | AA 1–2 MON | 6,2 | 0(0) | 2(1) | 0 | 1 | 2,9 | %100 | ||
| 02.09 | AA 1–4 BAR | 7,1 | 0(0) | 6(3) | 0 | 5 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | AA 2–1 POR | 7,3 | 0(0) | 1(0) | 3 | 5 | 2,5 | %99 | ||
| 02.09 | AA 3–0 İBFK | 6,5 | 0(0) | 2(1) | 1 | 2 | 2,5 | %99 | ||
| 02.09 | MON 2–0 AA | 7,1 | 0(0) | 1(0) | 3 | 6 | 2,4 | %100 | ||
| 02.09 | INT 3–0 AA | 6,0 | 0(0) | 2(0) | 0 | 2,9 | %99 | |||
| 02.09 | AA 2–0 SLB | 8,0 | 0(0) | 4(3) | 3 | 9 | 2,9 | %99 | ||
| 02.09 | OM 0–0 AA | 7,3 | 0(0) | 1(1) | 3 | 5 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | VFB 0–0 AA | 6,9 | 0(0) | 2(1) | 1 | 4 | 2,4 | %100 | ||
| 02.09 | AA 4–1 1K | 6,8 | 0(0) | 3(3) | 3 | 3 | 2,6 | %100 |