Karakter
Hız62
Güç82
Kontrol64
Vizyon68
Bitiricilik52
Mücadele82
Refleks65
Dayanıklılık79
Sertlik45
Şans62
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (588 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,26
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %67
101 km/s
En sert şut
şut 3 (0 isabet)
7487
Pas
isabet %63 · 12,73 / maç
1567
Top çalma
2,66 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
205 / 37🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 195
27.386
Topla buluşma
46,57 / maç
1.778,9 km
Koşu
3,03 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ARO 0–0 BM | 6,5 | 0(0) | 15(10) | 1 | 3,1 | %48 | |||
| 18.10 | LOR 1–4 ARO | 6,2 | 0(0) | 5(4) | 4 | 3,4 | %68 | |||
| 18.10 | SCP 2–2 ARO | 6,1 | 0(0) | 4(2) | 1 | 2,8 | %77 | |||
| 18.10 | ALA 4–1 ARO | 5,6 | 0(0) | 8(4) | 1 | 2,6 | %76 | |||
| 18.10 | ARO 1–2 SCP | 6,8 | 0(0) | 17(14) | 2 | 2,6 | %84 | |||
| 18.10 | PSG 2–1 ARO | 6,2 | 0(0) | 19(12) | 6 | 3,5 | %68 | |||
| 18.10 | ARO 1–0 SB2 | 6,3 | 0(0) | 12(4) | 5 | 3,5 | %43 | |||
| 18.10 | PSG 2–0 ARO | 6,0 | 0(0) | 2(0) | 0 | 2,5 | %74 | |||
| 18.10 | PC 1–0 ARO | 5,7 | 0(0) | 6(4) | 3 | 2,5 | %82 | |||
| 18.10 | ARO 0–1 CHE | 6,2 | 0(0) | 8(3) | 4 | 2,7 | %70 | |||
| 17.10 | ARO 1–5 BAR | 6,2 | 0(0) | 7(3) | 4 | 2,7 | %82 | |||
| 17.10 | ARO 0–2 ROM | 6,1 | 0(0) | 11(4) | 3 | 2,8 | %73 |