Karakter
Hız58
Güç60
Kontrol61
Vizyon67
Bitiricilik49
Mücadele70
Refleks61
Dayanıklılık59
Sertlik53
Şans43
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (581 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,05
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %81
93 km/s
En sert şut
şut 5 (0 isabet)
2164
Pas
isabet %61 · 3,72 / maç
329
Top çalma
0,57 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
63 / 6🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 52
7.895
Topla buluşma
13,59 / maç
418,9 km
Koşu
0,72 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | GV 0–2 MCI | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 18.10 | 0E 3–0 GV | 6,0 | 0(0) | 4(3) | 0 | 2,4 | %78 | |||
| 18.10 | AA 2–1 GV | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 17.10 | LH 2–2 GV | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 17.10 | GV 0–4 SUN | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 17.10 | GV 1–2 GC | 6,5 | 0(0) | 14(10) | 0 | 2,3 | %74 | |||
| 17.10 | GV 1–2 AJA | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 17.10 | MUN 1–0 GV | 6,0 | 0(0) | 3(2) | 0 | 0,4 | %81 | |||
| 17.10 | GV 1–0 MCI | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 1 | 0,8 | %58 | |||
| 17.10 | GV 2–1 ASM | 5,6 | 0(0) | 1(1) | 0 | 0,8 | %54 | |||
| 16.10 | GV 1–2 MCI | 6,0 | 0(0) | 3(2) | 0 | 0,7 | %72 | |||
| 16.10 | GV 0–0 MCI | 6,1 | 0(0) | 10(6) | 1 | 2,4 | %55 |