Karakter
Hız69
Güç96
Kontrol77
Vizyon78
Bitiricilik50
Mücadele84
Refleks99
Dayanıklılık75
Sertlik39
Şans12
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (242 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,38
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
336
Pas
isabet %71 · 1,39 / maç
141
Top çalma
0,58 / maç
381
Kurtarış
1,57 / maç
28 / 2🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 25
5.916
Topla buluşma
24,45 / maç
691,9 km
Koşu
2,86 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | INT 0–0 NFO | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 3,0 | %100 | ||
| 02.09 | RBL 0–0 INT | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | INT 0–1 B04 | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,8 | %100 | |||
| 02.09 | BHA 2–1 INT | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,9 | %100 | |||
| 02.09 | INT 0–1 NAP | 6,2 | 0(0) | 1(0) | 0 | 1 | 3,0 | %100 | ||
| 02.09 | INT 0–1 LIV | 6,3 | 0(0) | 1(0) | 1 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | BAR 1–1 INT | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,7 | %100 | ||
| 02.09 | INT 1–0 AJA | 6,7 | 0(0) | 1(0) | 0 | 3 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | LU 2–1 INT | 6,6 | 0(0) | 2(0) | 2 | 2 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | TE 0–2 INT | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,7 | %99 | |||
| 02.09 | INT 1–1 SCP | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,8 | %100 | |||
| 02.09 | RB 2–3 INT | 6,1 | 0(0) | 2(1) | 1 | 2,9 | %100 |