Karakter
Hız57
Güç76
Kontrol72
Vizyon58
Bitiricilik85
Mücadele57
Refleks67
Dayanıklılık66
Sertlik59
Şans59
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (555 maç)
43
Gol
0,08 / maç
9
Asist
0,02 / maç
6,18
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %69
118 km/s
En sert şut
şut 511 (100 isabet)
5746
Pas
isabet %50 · 10,35 / maç
838
Top çalma
1,51 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
271 / 48🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 211
24.152
Topla buluşma
43,52 / maç
728,4 km
Koşu
1,31 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ASM 1–0 LM | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 0 | 0,6 | %74 | |||
| 18.10 | LM 1–3 RL | 6,3 | 2(1) | 12(5) | 3 | 1,1 | %60 | |||
| 18.10 | LM 1–1 VFB | 6,5 | 4(0) | 25(15) | 2 | 1,1 | %53 | |||
| 18.10 | NFO 1–1 LM | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 18.10 | LM 1–1 LEC | 6,1 | 2(0) | 33(12) | 5 | 2,9 | %55 | |||
| 18.10 | ET 2–1 LM | 7,7 | 1 | 3(1) | 38(18) | 5 | 3,2 | %50 | ||
| 18.10 | LM 0–1 GC | 5,9 | 0(0) | 21(7) | 2 | 3,2 | %55 | |||
| 18.10 | VIL 3–2 LM | 6,1 | 0(0) | 3(1) | 1 | 0,1 | %85 | |||
| 17.10 | LM 1–1 ÇRM | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 0,0 | %100 | |||
| 17.10 | GC 1–2 LM | 6,1 | 0(0) | 3(0) | 2 | 0,4 | %80 | |||
| 17.10 | LM 2–2 TOT | 7,7 | 1 | 1(1) | 20(11) | 2 | 1,2 | %61 | ||
| 17.10 | LM 2–1 FC | 6,3 | 2(0) | 10(4) | 7 | 1,1 | %79 |