Karakter
Hız53
Güç75
Kontrol67
Vizyon65
Bitiricilik32
Mücadele75
Refleks86
Dayanıklılık67
Sertlik63
Şans65
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (581 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,67
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
1359
Pas
isabet %64 · 2,34 / maç
644
Top çalma
1,11 / maç
1682
Kurtarış
2,90 / maç
142 / 32🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 116
21.430
Topla buluşma
36,88 / maç
1.569,8 km
Koşu
2,70 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | GV 0–2 MCI | 6,5 | 0(0) | 6(1) | 0 | 4 | 2,8 | %98 | ||
| 18.10 | 0E 3–0 GV | 6,5 | 0(0) | 5(3) | 0 | 2 | 2,5 | %100 | ||
| 18.10 | AA 2–1 GV | 7,2 | 0(0) | 1(1) | 4 | 5 | 2,8 | %98 | ||
| 17.10 | LH 2–2 GV | 6,6 | 0(0) | 3(2) | 2 | 2 | 2,6 | %98 | ||
| 17.10 | GV 0–4 SUN | 7,4 | 0(0) | 0(0) | 1 | 6 | 2,8 | %99 | ||
| 17.10 | GV 1–2 GC | 7,0 | 0(0) | 0(0) | 1 | 4 | 2,7 | %100 | ||
| 17.10 | GV 1–2 AJA | 6,1 | 0(0) | 2(2) | 1 | 3,1 | %99 | |||
| 17.10 | MUN 1–0 GV | 6,5 | 0(0) | 6(4) | 0 | 2 | 2,8 | %99 | ||
| 17.10 | GV 1–0 MCI | 6,2 | 0(0) | 2(1) | 0 | 1 | 2,8 | %96 | ||
| 17.10 | GV 2–1 ASM | 6,6 | 0(0) | 1(1) | 3 | 2 | 2,7 | %99 | ||
| 16.10 | GV 1–2 MCI | 7,1 | 0(0) | 2(2) | 4 | 4 | 3,0 | %99 | ||
| 16.10 | GV 0–0 MCI | 7,0 | 0(0) | 5(3) | 0 | 4 | 2,8 | %98 |