Karakter
Hız69
Güç77
Kontrol71
Vizyon76
Bitiricilik55
Mücadele81
Refleks65
Dayanıklılık74
Sertlik56
Şans62
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (555 maç)
2
Gol
0,00 / maç
2
Asist
0,00 / maç
6,29
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %68
102 km/s
En sert şut
şut 10 (2 isabet)
7539
Pas
isabet %63 · 13,58 / maç
1563
Top çalma
2,82 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
236 / 41🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 204
27.820
Topla buluşma
50,13 / maç
1.689,5 km
Koşu
3,04 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ASM 1–0 LM | 6,6 | 0(0) | 41(29) | 1 | 3,5 | %60 | |||
| 18.10 | LM 1–3 RL | 5,6 | 0(0) | 11(2) | 1 | 2,6 | %89 | |||
| 18.10 | LM 1–1 VFB | 6,4 | 0(0) | 19(15) | 4 | 3,5 | %52 | |||
| 18.10 | NFO 1–1 LM | 6,6 | 0(0) | 13(10) | 0 | 3,6 | %45 | |||
| 18.10 | LM 1–1 LEC | 6,4 | 0(0) | 5(3) | 8 | 3,7 | %46 | |||
| 18.10 | ET 2–1 LM | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2,6 | %85 | |||
| 18.10 | LM 0–1 GC | 5,7 | 0(0) | 9(4) | 3 | 2,5 | %75 | |||
| 18.10 | VIL 3–2 LM | 6,5 | 1(0) | 27(17) | 5 | 3,7 | %82 | |||
| 17.10 | LM 1–1 ÇRM | 6,0 | 0(0) | 12(11) | 0 | 3,7 | %34 | |||
| 17.10 | GC 1–2 LM | 6,2 | 0(0) | 11(9) | 3 | 3,6 | %51 | |||
| 17.10 | LM 2–2 TOT | 6,6 | 0(0) | 18(10) | 6 | 2,8 | %76 | |||
| 17.10 | LM 2–1 FC | 7,4 | 1 | 0(1) | 10(5) | 2 | 3,7 | %66 |