Karakter
Hız69
Güç98
Kontrol82
Vizyon80
Bitiricilik52
Mücadele91
Refleks94
Dayanıklılık79
Sertlik15
Şans29
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (2648 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,49
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
4472
Pas
isabet %75 · 1,69 / maç
2415
Top çalma
0,91 / maç
5288
Kurtarış
2,00 / maç
131 / 17🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 386
81.155
Topla buluşma
30,65 / maç
7.591,1 km
Koşu
2,87 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | NFO 3–2 TOR | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 3,2 | %100 | |||
| 18.10 | TOR 2–3 RMA | 6,7 | 0(0) | 2(1) | 1 | 3 | 3,0 | %100 | ||
| 18.10 | TOR 0–2 AJA | 6,3 | 0(0) | 0(0) | 2 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | TOR 1–1 1FM | 6,3 | 0(0) | 4(4) | 0 | 1 | 3,0 | %100 | ||
| 18.10 | TOR 1–1 RB | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | TOR 0–0 BHA | 6,3 | 0(0) | 2(2) | 2 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | TOR 1–4 ASM | 6,7 | 0(0) | 3(2) | 0 | 3 | 3,3 | %100 | ||
| 18.10 | ALA 1–3 TOR | 6,3 | 0(0) | 3(1) | 2 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 18.10 | LOR 3–1 TOR | 6,1 | 0(0) | 4(3) | 1 | 2,6 | %99 | |||
| 18.10 | TOR 1–0 ER | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,9 | %99 | |||
| 18.10 | TOR 1–1 GET | 6,9 | 0(0) | 2(1) | 0 | 4 | 2,8 | %100 | ||
| 18.10 | FUL 0–0 TOR | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2,7 | %98 |