Karakter
Hız62
Güç88
Kontrol78
Vizyon76
Bitiricilik49
Mücadele87
Refleks99
Dayanıklılık77
Sertlik62
Şans70
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (148 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,53
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %100
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
264
Pas
isabet %72 · 1,78 / maç
162
Top çalma
1,09 / maç
320
Kurtarış
2,16 / maç
29 / 2🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 22
4.932
Topla buluşma
33,32 / maç
412,8 km
Koşu
2,79 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | RBL 1–0 VIL | 6,1 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2,9 | %100 | |||
| 02.09 | VIL 2–1 FB | 6,5 | 0(0) | 2(2) | 2 | 2 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | MCI 1–1 VIL | 6,2 | 0(0) | 2(1) | 1 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 02.09 | PSG 1–2 VIL | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,9 | %100 | |||
| 02.09 | VIL 2–1 ATM | 6,6 | 0(0) | 1(0) | 1 | 3 | 2,9 | %97 | ||
| 02.09 | MCI 4–3 VIL | 6,2 | 0(0) | 3(3) | 1 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | VIL 2–2 ROM | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2 | 2,9 | %100 | ||
| 02.09 | C1 1–0 VIL | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | FCB 0–1 VIL | 6,0 | 0(0) | 2(1) | 1 | 2,7 | %100 | |||
| 02.09 | VIL 1–1 FB | 6,5 | 0(0) | 3(2) | 0 | 2 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | ATM 1–1 VIL | 6,1 | 0(0) | 4(2) | 1 | 3,0 | %99 | |||
| 02.09 | MIL 1–0 VIL | 6,6 | 0(0) | 1(0) | 2 | 2 | 2,8 | %99 |