Karakter
Hız74
Güç79
Kontrol69
Vizyon79
Bitiricilik66
Mücadele84
Refleks76
Dayanıklılık81
Sertlik47
Şans38
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (2236 maç)
10
Gol
0,00 / maç
7
Asist
0,00 / maç
6,39
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %70
104 km/s
En sert şut
şut 65 (22 isabet)
36932
Pas
isabet %61 · 16,52 / maç
10680
Top çalma
4,78 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
1540 / 254🟨 7🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 1649
189.668
Topla buluşma
84,82 / maç
7.236,8 km
Koşu
3,24 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | MOR 1–2 GC | 6,1 | 0(0) | 11(4) | 3 | 3,7 | %80 | |||
| 18.10 | GC 0–1 RB | 6,5 | 0(0) | 22(15) | 5 | 3,4 | %71 | |||
| 18.10 | GC 3–1 LEV | 6,0 | 0(0) | 4(2) | 0 | 3,6 | %54 | |||
| 18.10 | PSV 1–1 GC | 6,8 | 0(0) | 22(17) | 3 | 2,8 | %71 | |||
| 18.10 | GC 2–6 CHE | 6,0 | 0(0) | 19(12) | 2 | 2,7 | %87 | |||
| 18.10 | GC 2–1 SUN | 6,1 | 0(0) | 11(7) | 1 | 3,7 | %79 | |||
| 18.10 | FRE 0–0 GC | 6,3 | 0(0) | 13(6) | 6 | 3,4 | %47 | |||
| 18.10 | MIL 2–1 GC | 6,5 | 0(0) | 11(5) | 13 | 2,7 | %89 | |||
| 18.10 | SAS 2–1 GC | 6,0 | 0(0) | 14(6) | 8 | 3,5 | %78 | |||
| 18.10 | GC 1–2 ARS | 6,4 | 0(0) | 18(9) | 7 | 3,7 | %93 | |||
| 18.10 | GC 3–1 RSA | 6,4 | 0(0) | 27(18) | 8 | 3,8 | %64 | |||
| 18.10 | VAL 0–0 GC | 6,2 | 0(0) | 8(3) | 4 | 3,5 | %43 |