Karakter
Hız52
Güç80
Kontrol65
Vizyon56
Bitiricilik32
Mücadele64
Refleks79
Dayanıklılık64
Sertlik39
Şans38
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (328 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,73
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
922
Pas
isabet %63 · 2,81 / maç
312
Top çalma
0,95 / maç
1031
Kurtarış
3,14 / maç
64 / 10🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 78
13.566
Topla buluşma
41,36 / maç
869,2 km
Koşu
2,65 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | KSM 1–2 VOL | 6,1 | 0(0) | 0(0) | 1 | 2,6 | %98 | |||
| 18.10 | ON 0–0 VOL | 6,7 | 0(0) | 1(1) | 0 | 3 | 2,6 | %97 | ||
| 18.10 | GC 0–0 VOL | 6,0 | 0(0) | 2(0) | 0 | 2,6 | %99 | |||
| 18.10 | MIL 1–0 VOL | 6,7 | 0(0) | 3(3) | 1 | 3 | 2,3 | %99 | ||
| 17.10 | HAM 2–1 VOL | 6,3 | 0(0) | 2(1) | 1 | 1 | 2,6 | %99 | ||
| 17.10 | VOL 2–4 BAR | 6,9 | 0(0) | 3(2) | 2 | 4 | 2,9 | %100 | ||
| 17.10 | VOL 0–4 LIL | 6,3 | 0(0) | 4(2) | 2 | 1 | 2,9 | %100 | ||
| 17.10 | VOL 0–0 RSO | 6,8 | 0(0) | 4(3) | 0 | 4 | 2,8 | %99 | ||
| 16.10 | LEV 1–0 VOL | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 1 | 2 | 2,7 | %100 | ||
| 16.10 | RSA 3–1 VOL | 6,7 | 0(0) | 2(0) | 1 | 3 | 2,8 | %100 | ||
| 16.10 | RSA 4–0 VOL | 6,4 | 0(0) | 1(1) | 4 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 16.10 | VOL 0–1 CC | 6,9 | 0(0) | 1(1) | 0 | 4 | 2,8 | %99 |