Karakter
Hız51
Güç91
Kontrol77
Vizyon80
Bitiricilik50
Mücadele84
Refleks95
Dayanıklılık45
Sertlik57
Şans15
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (163 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,51
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
264
Pas
isabet %66 · 1,62 / maç
111
Top çalma
0,68 / maç
357
Kurtarış
2,19 / maç
33 / 4🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 15
4.921
Topla buluşma
30,19 / maç
436,4 km
Koşu
2,68 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | RSO 3–1 B04 | 6,2 | 0(0) | 1(1) | 0 | 1 | 3,1 | %99 | ||
| 02.09 | VEN 1–3 B04 | 6,0 | 0(0) | 2(2) | 0 | 2,5 | %98 | |||
| 02.09 | BOU 1–2 B04 | 6,4 | 0(0) | 3(3) | 3 | 3 | 2,7 | %98 | ||
| 02.09 | INT 0–1 B04 | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2 | 2,6 | %100 | ||
| 02.09 | OM 2–1 B04 | 6,7 | 0(0) | 1(0) | 0 | 3 | 2,6 | %99 | ||
| 02.09 | B04 1–0 RSA | 5,9 | 0(0) | 2(1) | 0 | 2,7 | %100 | |||
| 02.09 | B04 6–0 NN | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,6 | %100 | |||
| 02.09 | B04 0–1 LIV | 6,5 | 0(0) | 4(2) | 1 | 2 | 2,8 | %99 | ||
| 02.09 | B04 3–1 SCP | 7,5 | 0(0) | 6(2) | 1 | 7 | 3,1 | %95 | ||
| 02.09 | INT 0–1 B04 | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,7 | %99 | |||
| 02.09 | ROM 0–1 B04 | 6,7 | 0(0) | 1(0) | 4 | 2 | 2,8 | %100 | ||
| 02.09 | PAR 0–0 B04 | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,5 | %100 |