Karakter
Hız67
Güç87
Kontrol67
Vizyon72
Bitiricilik61
Mücadele86
Refleks71
Dayanıklılık76
Sertlik45
Şans70
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (581 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,31
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %66
104 km/s
En sert şut
şut 5 (3 isabet)
7700
Pas
isabet %63 · 13,25 / maç
1661
Top çalma
2,86 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
197 / 19🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 197
28.555
Topla buluşma
49,15 / maç
1.795,7 km
Koşu
3,09 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | GV 0–2 MCI | 6,8 | 1(0) | 15(10) | 7 | 2,7 | %68 | |||
| 18.10 | 0E 3–0 GV | 6,0 | 0(0) | 4(2) | 2 | 2,8 | %76 | |||
| 18.10 | AA 2–1 GV | 6,5 | 0(0) | 19(12) | 3 | 2,8 | %74 | |||
| 17.10 | LH 2–2 GV | 6,7 | 0(0) | 20(16) | 2 | 3,4 | %77 | |||
| 17.10 | GV 0–4 SUN | 6,1 | 0(0) | 9(4) | 2 | 2,9 | %84 | |||
| 17.10 | GV 1–2 GC | 6,0 | 0(0) | 11(6) | 0 | 2,9 | %79 | |||
| 17.10 | GV 1–2 AJA | 6,0 | 0(0) | 5(2) | 0 | 3,0 | %64 | |||
| 17.10 | MUN 1–0 GV | 6,2 | 0(0) | 9(8) | 3 | 2,9 | %60 | |||
| 17.10 | GV 1–0 MCI | 6,9 | 0(0) | 13(10) | 5 | 3,6 | %36 | |||
| 17.10 | GV 2–1 ASM | 6,2 | 0(0) | 17(7) | 4 | 3,6 | %49 | |||
| 16.10 | GV 1–2 MCI | 6,6 | 0(0) | 18(13) | 0 | 3,8 | %54 | |||
| 16.10 | GV 0–0 MCI | 6,5 | 0(0) | 19(13) | 0 | 3,5 | %43 |