CL
Mathieu Maertens #33 On Numara
SC Cambuur Leeuwarden · 31 yaş · 185 cm · sağ ayak · piyasa değeri 600k€
69
GÜÇ
Karakter
Hız62
Güç68
Kontrol74
Vizyon81
Bitiricilik65
Mücadele64
Refleks65
Dayanıklılık66
Sertlik46
Şans49
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (300 maç)
1
Gol
0,00 / maç
1
Asist
0,00 / maç
6,38
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %45
123 km/s
En sert şut
şut 64 (7 isabet)
11070
Pas
isabet %47 · 36,90 / maç
2396
Top çalma
7,99 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
289 / 45🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 368
50.794
Topla buluşma
169,31 / maç
1.007,5 km
Koşu
3,36 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | CL 0–5 RS | 6,5 | 0(0) | 38(25) | 4 | 3,6 | %62 | |||
| 18.10 | FUL 5–1 CL | 5,6 | 1(0) | 50(15) | 6 | 3,7 | %58 | |||
| 18.10 | CL 2–2 AA | 6,1 | 0(0) | 35(17) | 3 | 3,5 | %41 | |||
| 18.10 | CL 1–2 BHA | 6,7 | 0(0) | 34(14) | 14 | 3,7 | %34 | |||
| 18.10 | CL 0–0 T1H | 6,4 | 0(0) | 30(17) | 3 | 3,4 | %34 | |||
| 18.10 | CL 0–2 RMA | 6,5 | 0(0) | 34(23) | 0 | 3,6 | %34 | |||
| 17.10 | CL 1–2 NAP | 6,6 | 0(0) | 40(19) | 9 | 3,4 | %50 | |||
| 17.10 | SAS 0–0 CL | 6,0 | 0(0) | 42(18) | 1 | 3,4 | %34 | |||
| 17.10 | CC 2–0 CL | 6,6 | 1(0) | 42(22) | 7 | 3,5 | %54 | |||
| 17.10 | CL 1–1 ALA | 6,3 | 0(0) | 33(15) | 6 | 3,5 | %34 | |||
| 17.10 | AB 2–0 CL | 6,0 | 0(0) | 63(29) | 6 | 3,5 | %58 | |||
| 17.10 | AJA 2–0 CL | 6,9 | 0(0) | 53(20) | 20 | 2,8 | %55 |