T1H
Nathan De Cat #17 Merkez Orta Saha
TSG 1899 Hoffenheim · 18 yaş · 192 cm · sağ ayak · piyasa değeri 27M€
87
GÜÇ
Karakter
Hız77
Güç92
Kontrol92
Vizyon96
Bitiricilik82
Mücadele85
Refleks87
Dayanıklılık86
Sertlik57
Şans74
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (148 maç)
3
Gol
0,02 / maç
3
Asist
0,02 / maç
6,70
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %74
110 km/s
En sert şut
şut 43 (11 isabet)
5428
Pas
isabet %50 · 36,68 / maç
2241
Top çalma
15,14 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
235 / 43🟨 4🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 213
30.190
Topla buluşma
203,99 / maç
531,5 km
Koşu
3,59 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | MIL 2–2 T1H | 6,8 | 0(0) | 32(21) | 8 | 4,0 | %81 | |||
| 02.09 | PAO 2–1 T1H | 6,5 | 0(0) | 38(22) | 5 | 3,8 | %93 | |||
| 02.09 | 1K 1–1 T1H | 7,5 | 1(0) | 59(20) | 39 | 3,5 | %66 | |||
| 02.09 | OL 2–0 T1H | 6,5 | 0(0) | 33(20) | 2 | 3,6 | %81 | |||
| 02.09 | T1H 1–3 MIL | 7,5 | 3(0) | 58(30) | 35 | 3,6 | %99 | |||
| 02.09 | SUN 2–1 T1H | 7,0 | 0(1) | 38(21) | 13 | 4,0 | %54 | |||
| 02.09 | JUV 1–0 T1H | 6,8 | 0(0) | 30(12) | 26 | 3,5 | %66 | |||
| 02.09 | T1H 2–4 ATM | 6,1 | 0(0) | 20(8) | 6 | 3,8 | %99 | |||
| 02.09 | VEN 1–1 T1H | 6,8 | 0(0) | 51(32) | 7 | 3,7 | %45 | |||
| 02.09 | T1H 0–0 RBL | 6,5 | 0(0) | 29(17) | 8 | 3,8 | %62 | |||
| 02.09 | NAC 1–0 T1H | 6,3 | 0(0) | 45(26) | 0 | 3,5 | %63 | |||
| 02.09 | C1 0–2 T1H | 6,7 | 0(0) | 49(25) | 19 | 3,7 | %53 |