Karakter
Hız71
Güç97
Kontrol81
Vizyon78
Bitiricilik69
Mücadele93
Refleks79
Dayanıklılık92
Sertlik29
Şans37
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (3605 maç)
5
Gol
0,00 / maç
8
Asist
0,00 / maç
6,31
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %79
113 km/s
En sert şut
şut 43 (22 isabet)
45524
Pas
isabet %66 · 12,63 / maç
9583
Top çalma
2,66 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
846 / 153🟨 3🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 1399
172.201
Topla buluşma
47,77 / maç
11.853,4 km
Koşu
3,29 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | T1H 2–1 LIL | 6,3 | 0(0) | 13(8) | 0 | 2,6 | %78 | |||
| 18.10 | C1 4–0 LIL | 6,5 | 0(0) | 17(11) | 1 | 2,8 | %88 | |||
| 18.10 | LIL 1–2 FUL | 5,9 | 0(0) | 4(3) | 0 | 3,3 | %98 | |||
| 18.10 | LIL 3–3 FCB | 6,3 | 0(0) | 13(8) | 0 | 3,7 | %96 | |||
| 18.10 | AVL 1–1 LIL | 6,1 | 0(0) | 9(8) | 1 | 3,7 | %73 | |||
| 18.10 | MUN 2–0 LIL | 6,0 | 0(0) | 4(4) | 0 | 2,6 | %83 | |||
| 18.10 | EB 0–1 LIL | 6,0 | 0(0) | 7(5) | 0 | 3,5 | %64 | |||
| 18.10 | BOU 3–0 LIL | 6,1 | 0(0) | 2(2) | 1 | 2,7 | %92 | |||
| 18.10 | MUN 1–0 LIL | 6,9 | 0(0) | 25(19) | 6 | 3,5 | %72 | |||
| 18.10 | LIL 2–4 MUN | 5,9 | 0(0) | 8(7) | 0 | 2,6 | %97 | |||
| 18.10 | B04 0–0 LIL | 6,5 | 0(0) | 14(9) | 3 | 3,6 | %69 | |||
| 18.10 | C1 0–1 LIL | 6,2 | 0(0) | 10(6) | 3 | 3,5 | %75 |