Karakter
Hız47
Güç79
Kontrol67
Vizyon61
Bitiricilik32
Mücadele75
Refleks86
Dayanıklılık68
Sertlik40
Şans47
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (555 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,68
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
1367
Pas
isabet %66 · 2,46 / maç
616
Top çalma
1,11 / maç
1573
Kurtarış
2,83 / maç
101 / 11🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 120
21.045
Topla buluşma
37,92 / maç
1.462,6 km
Koşu
2,64 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ASM 1–0 LM | 7,0 | 0(0) | 2(2) | 2 | 4 | 2,8 | %98 | ||
| 18.10 | LM 1–3 RL | 7,0 | 0(0) | 2(1) | 2 | 4 | 2,8 | %99 | ||
| 18.10 | LM 1–1 VFB | 6,5 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2 | 2,6 | %95 | ||
| 18.10 | NFO 1–1 LM | 7,3 | 0(0) | 0(0) | 0 | 6 | 2,8 | %99 | ||
| 18.10 | LM 1–1 LEC | 6,5 | 0(0) | 4(4) | 0 | 2 | 2,8 | %98 | ||
| 18.10 | ET 2–1 LM | 6,2 | 0(0) | 1(0) | 0 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | LM 0–1 GC | 6,8 | 0(0) | 4(3) | 2 | 3 | 2,4 | %100 | ||
| 18.10 | VIL 3–2 LM | 6,2 | 0(0) | 0(0) | 0 | 1 | 2,5 | %100 | ||
| 17.10 | LM 1–1 ÇRM | 6,0 | 0(0) | 3(3) | 0 | 2,8 | %99 | |||
| 17.10 | GC 1–2 LM | 6,3 | 0(0) | 1(1) | 1 | 1 | 2,6 | %100 | ||
| 17.10 | LM 2–2 TOT | 6,5 | 0(0) | 5(4) | 0 | 2 | 2,8 | %99 | ||
| 17.10 | LM 2–1 FC | 7,0 | 0(0) | 4(4) | 1 | 4 | 2,7 | %100 |