Karakter
Hız60
Güç79
Kontrol67
Vizyon67
Bitiricilik54
Mücadele82
Refleks69
Dayanıklılık68
Sertlik46
Şans64
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1184 maç)
1
Gol
0,00 / maç
4
Asist
0,00 / maç
6,32
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %67
103 km/s
En sert şut
şut 14 (2 isabet)
16992
Pas
isabet %59 · 14,35 / maç
4993
Top çalma
4,22 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
718 / 105🟨 3🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 697
85.966
Topla buluşma
72,61 / maç
3.160,3 km
Koşu
2,67 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ET 1–2 CRY | 6,6 | 0(0) | 25(17) | 3 | 2,5 | %77 | |||
| 18.10 | ET 3–0 GET | 6,9 | 0(0) | 13(11) | 3 | 3,3 | %55 | |||
| 18.10 | ET 0–2 CC | 6,1 | 0(0) | 7(5) | 4 | 2,4 | %71 | |||
| 18.10 | ET 1–1 ATM | 5,8 | 0(0) | 6(1) | 0 | 2,5 | %68 | |||
| 18.10 | ET 0–4 CHE | 6,7 | 0(0) | 16(10) | 7 | 2,4 | %80 | |||
| 18.10 | HC 1–0 ET | 5,7 | 0(0) | 6(5) | 2 | 2,8 | %55 | |||
| 18.10 | ET 2–1 LM | 6,3 | 0(0) | 22(7) | 11 | 3,3 | %53 | |||
| 18.10 | RBL 0–1 ET | 6,0 | 0(0) | 16(10) | 4 | 2,9 | %55 | |||
| 18.10 | RMA 1–0 ET | 6,0 | 0(0) | 17(5) | 5 | 2,2 | %95 | |||
| 18.10 | ET 0–1 ROM | 6,6 | 0(0) | 16(11) | 4 | 2,4 | %75 | |||
| 17.10 | ET 0–4 MUN | 6,1 | 0(0) | 16(6) | 7 | 2,2 | %92 | |||
| 17.10 | DAC 1–2 ET | 6,1 | 0(0) | 18(8) | 2 | 3,5 | %47 |