Karakter
Hız50
Güç73
Kontrol68
Vizyon56
Bitiricilik37
Mücadele78
Refleks87
Dayanıklılık70
Sertlik81
Şans48
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (1183 maç)
0
Gol
0,00 / maç
1
Asist
0,00 / maç
6,57
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %99
—
En sert şut
şut 0 (0 isabet)
2402
Pas
isabet %66 · 2,03 / maç
1086
Top çalma
0,92 / maç
2926
Kurtarış
2,47 / maç
322 / 54🟨 1🟥
Faul / kart
maruz kaldığı faul 177
38.370
Topla buluşma
32,43 / maç
3.165,5 km
Koşu
2,68 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | ET 3–0 GET | 6,2 | 0(0) | 2(2) | 0 | 1 | 3,0 | %100 | ||
| 18.10 | ET 0–2 CC | 6,6 | 0(0) | 1(1) | 2 | 2 | 2,4 | %100 | ||
| 18.10 | ET 1–1 ATM | 6,0 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2,8 | %100 | |||
| 18.10 | ET 0–4 CHE | 6,3 | 0(0) | 3(2) | 0 | 1 | 2,7 | %99 | ||
| 18.10 | HC 1–0 ET | 6,0 | 0(0) | 0(0) | 0 | 2,9 | %100 | |||
| 18.10 | ET 2–1 LM | 7,0 | 0(0) | 2(2) | 2 | 4 | 2,9 | %98 | ||
| 18.10 | RBL 0–1 ET | 6,5 | 0(0) | 1(1) | 0 | 2 | 2,9 | %100 | ||
| 18.10 | RMA 1–0 ET | 7,1 | 0(0) | 5(1) | 1 | 5 | 2,9 | %99 | ||
| 18.10 | ET 0–1 ROM | 6,5 | 0(0) | 3(3) | 1 | 2 | 2,8 | %99 | ||
| 17.10 | ET 0–4 MUN | 8,2 | 0(0) | 5(4) | 4 | 9 | 2,4 | %100 | ||
| 17.10 | DAC 1–2 ET | 7,5 | 0(0) | 3(2) | 3 | 6 | 2,9 | %98 | ||
| 17.10 | FB 1–1 ET | 6,3 | 0(0) | 2(1) | 1 | 1 | 2,6 | %99 |