RV
Pedro Díaz #4 Merkez Orta Saha
Rayo Vallecano · 28 yaş · 180 cm · sağ ayak · piyasa değeri 3,0M€
75
GÜÇ
Karakter
Hız69
Güç77
Kontrol74
Vizyon86
Bitiricilik74
Mücadele71
Refleks70
Dayanıklılık76
Sertlik71
Şans99
Bu değerler gerçek reyting değildir. Piyasa değeri (güç çıpası), yaş (hız ve dayanıklılık eğrisi), boy (fizik) ve mevkiden türetilir.
Kariyer (12 maç)
0
Gol
0,00 / maç
0
Asist
0,00 / maç
6,66
Ortalama not
maç sonu kondisyon ort. %50
99 km/s
En sert şut
şut 2 (0 isabet)
560
Pas
isabet %49 · 46,67 / maç
170
Top çalma
14,17 / maç
0
Kurtarış
kaleci değil
28 / 1🟨
Faul / kart
maruz kaldığı faul 25
2.766
Topla buluşma
230,50 / maç
41,1 km
Koşu
3,43 km / maç
Son maçlar
| Tarih | Maç | Not | G | A | Şut | Pas | Çalma | Kurt. | Koşu | Kond. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09 | GS 0–1 RV | 7,1 | 0(0) | 34(20) | 17 | 3,6 | %34 | |||
| 02.09 | BRE 1–0 RV | 6,6 | 0(0) | 59(37) | 6 | 3,5 | %63 | |||
| 02.09 | BOL 2–0 RV | 6,4 | 0(0) | 27(14) | 4 | 3,6 | %55 | |||
| 02.09 | RV 2–1 PAR | 6,4 | 0(0) | 56(18) | 18 | 3,5 | %47 | |||
| 02.09 | RV 0–1 SR | 6,7 | 0(0) | 53(24) | 12 | 3,4 | %55 | |||
| 02.09 | RV 0–0 EVE | 6,6 | 0(0) | 34(19) | 7 | 3,1 | %55 | |||
| 02.09 | CC 0–0 RV | 6,3 | 1(0) | 28(11) | 16 | 3,5 | %38 | |||
| 02.09 | LEC 1–3 RV | 6,9 | 1(0) | 65(30) | 22 | 3,5 | %55 | |||
| 02.09 | CC 2–0 RV | 7,1 | 0(0) | 52(23) | 27 | 3,6 | %51 | |||
| 02.09 | LU 1–2 RV | 6,7 | 0(0) | 67(25) | 22 | 3,4 | %38 | |||
| 02.09 | RV 0–2 RMA | 6,2 | 0(0) | 29(15) | 13 | 3,4 | %55 | |||
| 02.09 | RV 1–2 VEN | 6,9 | 0(0) | 56(41) | 6 | 3,1 | %55 |